Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

r4mp

Rozwiązany: znikajaca siec wifi

Polecane posty

witajcie :} może coś poradzicie zanim trole z pomocy oddzwonią ;/ kupiłem router ustawiłem go i po kablu działa tylko te wifi po jakimś czasie znika

wklejam tu to co napisałem do sprzedany by nie pisać drugi raz ;p heh a jak dzwoniłem do pomocy tp-link to kazali czekać na telefon od nich xD

witam

zakupiłem kilka dni temu router TP-LINK TD-W8961ND rev.1

http://www.tp-link.com/en/products/details/?model=TD-W8961ND

internet mam od TP router skonfigurowałem i działa po kablu na pierwszym komputerze

w drugim komputerze mam adapter wifi i internet działa przez kilkanaście godzin po czym znika, na liście wykrywanych sieci są inne tylko nie moja ;/ sprawdzałem telefonem siedząc obok routera i telefon wcale jej nie wykrywa ;/ jak zmienię cokolwiek w ustawieniach wifi siec się pojawia na kolejne kilka godzin po czym znowu znika ;/ nie wiem zawiesza się coś czy co :{ może coś złe ustawiłem ?

aktualnie mam ustawione tak

ssid: tp_link

ssid: broadcast

region: poland

channel: auto (sprawdzalem: auto, 3, 7, 13)

mode: 802.11b (sprawdzalem n, g, g-n, b-g-n)

security: wpa-psk (sprawdzalem WPA-PSK, WPA2-PSK)

reszta standard

bawiłem się na starym oprogramowaniu i na nowym ciągle jest to samo ;/ co mogę jeszcze zmienić w ustawieniach ? czy router nadaje się tylko do oddania na gwarancje ;?

aha jak siec wifi znika to lampa na routerze nadal się świeci i miga co jakiś czas

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o adapter wifi w 2 kompie ? jest to TP-LINK TL-WN722N jakosc polaczenia 'znakomita' adapter instaluje sie sam z siebie mam tez zaktualizowane w nim sterowniki

no moge testnac bez tego KEY'a tylko u mnie wykrywa okolo 50 innych sieci :P

kolo z supportu mi powiedzial by zresetowac kilka razy hard resetem router i sprawdzic znowu na ustawieniach default wifi jak bedzie nadal znikac siec to na gwarancje ;{

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy to duza ilosc sieci moze zawieszac w routerze wifi ze calkowicie znika moja siec wifi (ssid) ? myslalem ze tylko jakosc sygnalu moze spasc

kanaly juz sprawdzalem i zmieniala sie tylko jakosc polaczenia na 2 kompie

w logu znalazlem cos takiego

1/1/2000 0:1:45> WANIPConnection->GetGenericPortMappingEntry failed

1/1/2000 0:1:47> netMakeChannDial: err=-3000 rn_p=804e38b8

1/1/2000 0:2:0> Last errorlog repeat 14 Times

1/1/2000 0:2:3> sending request to NTP server(7e)

1/1/2000 0:2:3> received from NTP server(7e)

5/31/2012 8:17:17> Adjust time to 4fc7290d

5/31/2012 8:17:17> adjtime task pause 1 day

5/31/2012 8:17:19> netMakeChannDial: err=-3000 rn_p=804e38b8

5/31/2012 8:17:20> Last errorlog repeat 2 Times

5/31/2012 8:37:27> netMakeChannDial: err=-3000 rn_p=804e38b8

5/31/2012 8:42:4> Last errorlog repeat 149 Times

1/1/2000 0:1:45> WANIPConnection->GetGenericPortMappingEntry failed co to :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadnych portow nie ustawiam jak juz pisalem wczesniej jedyne co ustawiam to kanal i jak ma nadawac sygnal oraz klucz

kolo z suportu tp-link powiedzial ze ten komunikat 'Ten pojawiający się w logu błąd jest normalnym zachowaniem urządzeniai nie należy się nim przejmować.'

zalatwilem sobie starszy model routera z jedna antenka tez od tp-link i jak narazie dziala 24h ^^ wychodzi na to ze trafil mi sie bubel ;z

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...