Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LordRevan

Rozwiązany: Komputer po 15 minutach grania szybko sie grzeje

Polecane posty

Witam mam problem, mianowicie po 15 min grania temperatura skacze z 41 stopni na 51-55 i w programie pokazuje mi się ogień i że wszystko jest za gorące. Używam programu SpeedFan 4.45.

Jest jakaś na to rada żeby komp się tak szybko nie grzał? A i komp był czyszczony jakieś 2 tyg temu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, mianowicie po 15 min grania temperatura skacze z 41 stopni na 51-55 i w programie pokazuje mi się ogień i że wszystko jest za gorące. Używam programu SpeedFan 4.45.

Jest jakaś na to rada żeby komp się tak szybko nie grzał? A i komp był czyszczony jakieś 2 tyg temu

Zapomniałeś o fundamentalnych sprawach, mianowicie, który podzespół Twoim zdaniem nadmiernie się grzeje? W jaki sposób dokonałeś pomiaru temperatur poszczególnych podzespołów? Czy widoczne są fizyczne efekty nadmiernego nagrzewania się któregoś podzespołu, np. restarty komputera, występowanie artefaktów w wyświetlanym obrazie bądź zbyt głośna praca wentylatorów. To co piszesz w swoim poście jest nazbyt zdawkowe, aby można było udzielić Ci jakiejkolwiek sensownej porady.

A tak na marginesie: procesor "AMD Athlon C2D 2,10GHZ" nie istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź sćągne se HWMonitor i kupie jakąś dobrą pastę z tych które wymieniliście i będzie git jeszcze raz dzięki

@down - jak nie istnieje C2D to jest skrót od Core 2 Duo :huh:

Skrótu core 2 duo używa tylko intel. W przypadku AMD było to zawsze X2,X3,X4,X6.

Dla twojego przykładu byłoby to AMD Athlon X2 2,10 GHz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...