Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Damian747

Rozwiązany: Wyrzuca przy odtwarzani plyt DVD

Polecane posty

Problem pojawia sie kiedy usiluje odtworzyc plyte DVD z filmem przez Windows Media Player,po chwili ekran robi sie czarny i musze restqartowac komputer.

Podejrzewam ze to cos w ustwieniach alebo Windows Media Player albo karty graficznej catalis Control Center,moze jakies przyspieszanie sprzetowe lub cos podobnego.nie wiem doklanie co....

Proszę o pomoc,moze nie bede musial m arnowac tyle czasu sprawdzajac i glowiacd sie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzieje sie tak tylko w WMP,ale w kazdymj odtwarzaczu DVD np.KM Player.

Kiedy wrzucam DVD do napedu,otwiera sie autoamtycznie WMP i wchodzi do menu filmu,obok napisu DVD jest stralka na dół,moge klikajac LPM wybrac,menu glowne,powrot do menu gł,menu tytułowe,film noirmalnie leci i moge obejrzec w calosci bez problemu.

Problem pojawia sie gdy nacisne przycisk z oznaczeniem stop czrny kwadrat w tym czy innym programie,

Nie moge tego zrozumiec...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość zainstalowania Windows na innej partycji/dysku (na próbę) to zrób to i sprawdź, jeśli nie, uruchom DVD na linuxie uruchomionym z pendrive. Problem może być sprzętowy a może być softwareowy - na forum diagnostyka trochę zajmie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie to spr.jednakże jestem przekonany ze problem wystepowal rownież wczesniej,podczas ostatnich formatowan systemu....

zauwazylem ze jednak wyrzuca tez kiedu tylko wkladam plye i zaczyna czytac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem prawdopodobnie rozwiazałem.W ustawieniach kodekow w moim przypadku ffschow nie bylo zaznaczone dekodowanie DVD a kodeki takie jak MPEG2 ktore jest odpowiedzialne za dekodowanie DVD było wylaczone,zmienilme to i ustawiłem na libmpeg2,zrobiłem probe i chyba jest dobrze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...