Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elanar

Praetorians

Polecane posty

Osoby zainteresowane grą przez internet w Praetorians i spełniające poniższe zasady/warunki mogą pisać na moje gg.

Do gry przez internet jest potrzebne:

- wszystkie programy/mody potrzebne do gry znajdziesz na forum Praetorians w dziale Download.

Zasady:

- Zachowaj kulturę, nie klnij i nie wyzywaj innych graczy,

- Gdy umawiasz się na gre, np. na godzinę 19, to przyjdź na 19, a nie 15 minut później bo, zapewne zdążymy już rozpocząć rozgrywke, więc juz nie zagrasz, bo nikt nie będzie przerywał gry byś mógł dołączyć;

- Nie używaj kodów, trailerów, itp;

- Bądź cierpliwy i wyrozumiały dla niedoświadczonych graczy;

- Nigdy nie obrażaj się, dlatego że nie chcesz być w drużynie z botem lub jakimś graczem albo uważasz, że z taką drużyną nie masz szans na zwycięstwo - nie chcesz? Nie graj!

Jeśli spełniasz te (ekhym) "wymagania" (lub większość z nich) i chcesz grać, pisz na moje gadu: 9113642. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!.Jestem początkującym graczem.Chętnie zagrałbym z kimś takim jak ja.Lubie pograć sobie w Praetorians,niestety na hamachi są dla mnie zbyt mocni gracze.Może jest ktoś początkujący,kto szuka partnera.Byle był pełnoletni.Proszę o kontakt przez forum.Mogę postawić serwer.Pozdrawiam!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się grać przez hamachi. Zagrasz parę razy to już będziesz wiedział jak niektórzy grają i w końcu ich pokonasz. :P Ja tak zaczynałem, a teraz jestem w najlepszym klanie (WoG). :D

Ja się nie boję grać przez hamachi.Tylko krew mnie zalewa,zanim kogoś znajdę.Strasznie marudni jesteście.Skutecznie zniechęcacie mnie do gry.Ponawiam propozycję.Szukam 4 osób do rozrywkowej gry,Nie nawiedzonych,normalnych osób.Byle nie rozkapryszonych dzieciaków.Takich co nie boją się grać jeden na jeden.I traktują to jak zabawę.Ja postawie serwer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Elo. witam wszystkich chętnych na Praetorians przez sieć. 759913 to jest moje GG. zawsze jestem niewidoczny. jeżeli ktoś ma ochote pograć niech pisze. niech powie kolegom może też zagrają:) jestem otwarty na propozycje:) zastać mnie można najczęściej wieczorem po 21.

pozdrawiam wszystkich :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...