Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

0o0o

Rozwiązany: Niedziałająca klawiatura

Polecane posty

Kilka tygodni temu zaczęły się moje problemy z klawiaturą. Podczas gry w Skyrima, po prostu odmówiła współpracy, diody już się nie świeciły, a po zajrzaniu do menedżera sprzętu okazało się, że komputer w ogóle nie widzi żadnej klawiatury. Po tygodniu problem naprawił się sam. Ale chodziło to tak tydzień, po czym znów klawiatura padła. Źródła problemu szukałem bardzo długo, aż w końcu przeskanowałem komputer w celu znalezienia ewentualnych wirusów, które mogły być przyczyną niedziałającej klawiatury. Wirusy zostały odnalezione, usunąłem je, a po ponownym uruchomieniu systemu, wszystko znów działało. Ale nie zdążyłem się tym za długo nacieszyć, bo po około tygodniu klawiatura następny raz przestała działać. Przeskanowałem cały komputer, szukałem rozwiązania problemu, ale nic nie podziałało. Podłączałem inną klawiaturę (obie mają złącza PS/2), ale efekt był taki sam. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Windowsa 7, wersja 64-bitowa. A jeśli chodzi o kompa:

AMD Athlon II X4 640 AM3 BOX

XFX ATI Radeon HD6870 1GB DDR5/256bit DVI/HDMI/mDP PCI-Express

MSI 870-C45 AMD 770 Socket AM3 (PCIE/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR3)

Corsair DDR3 4GB 1333MHz XMS3 CL9

SeaSonic SS-500ET 80+ 500W OEM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu po starcie systemu diody migają tylko przez chwilkę, a później gasną i klawiatura jest niewidoczna. Restart nie pomaga, za każdym razem tak jest. Podłączenie klawiatury USB coś pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś dodać nowy sprzęt w Panelu Sterowania? Może wtedy komputer wykryje klawiaturę?

Podłączałem inną klawiaturę (obie mają złącza PS/2), ale efekt był taki sam.

A to niestety może świadczyć o rozwalonym gnieździe PS/2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś dodać nowy sprzęt w Panelu Sterowania? Może wtedy komputer wykryje klawiaturę?

Oczywiście, że próbowałem. Komputer w każdej sytuacji zachowuje się tak, jakby klawiatura nie była podłączona.

Najlepiej by było, gdybyś mógł podłączyć klawiaturę USB pożyczoną od kogoś.

Niestety nie mam takiej możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...