Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czlenson

BSODy

Polecane posty

Witajcie Kochani

Zacznę od początku. Jakiś czas temu dostałem starego laptopa od Cioci. Miała go oddać na złom elektroniczny, ale jako, że ja lubię się bawić takmi rzeczami, to go otrzymałem.

Z pierwszych rzeczy, które wpadły mi w oczy były błędy plików, które zrzucałem na dysk twardy. Po pewnym czasie padł cały system operacyjny. Postawiłem go od nowa, ale pliki dalej "umierały". Sprawdziłem dysk Hdd tune i nie znalazłem w nim żadnych znaczących błędów. Ale wiedziony potrzebą wymieniłem go, co okazało się słuszną sprawą. Pliki zachowują się już normalnie i nie ma żadnych błędów związanych z nimi.

Pamięć RAM, którą posiadał laptop była jak dla mnie za mała (256mb), więc wymieniłem ją na 512mb, które kurzyło się w szafce :D. Teraz chodzi o niebo lepiej. Starą pamięć sprawdzałem MemTestem na domyślnym trybie, który się uruchamia zaraz po włączeniu programu, ale nie znalazł on żadnych błędów. Dajcie mi znać co dokładnie mam ustawić w Memie by sprawdzić tą kość na obecność błędów.

A sprawa samych BSODów wygląda następująco: Po uruchomieniu komputera wywala on BSODA i się uruchamia ponownie, potem już chodzi jak marzenie. Czasami wywali dwa BSODY czasami jednego, ale zawsze potem chodzi normalnie. Nie mam pojęcia o co chodzi. W załączniku dam wam raport z programu BlueScreenView.

Z góry dzięki za pomoc

report.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...