Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EroO

Rozwiązany: allegro - anulowana zapłata

Polecane posty

Kupiłem grę.

Wysłałem pieniądze na konto payu sprzedającego(przelew tradycyjny).

Wróciłem do domu i znowu wlazłem na allegro poszukać czegoś fajnego i znalazłem.

Kupiłem kolejną rzecz i jakoś tak z rozpędu kliknąłem na aukcje tej gry i dałem anuluj (spieszyłem się bo mi by zara bank zamknęli ). Potem próbując to naprawić kliknąłem na "zapłać ponownie" zrobiłem jeszcze raz dokładnie to co wcześniej ale gdy doszedłem do momentu gdzie są dane do przelewu przeżyłem szok... dane do przelewu (nr. konta, to IDT ) zmieniły się. Nie wiem czy pieniądze dojdą do sprzedającego =/ nie wiem co mam zrobić błagam o szybką pomoc.

ps. jak zły temat to proszę przenieść

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy dobrze zrozumiałem. Niemniej wydaje mi się, że najpierw wybrałeś opcję zapłaty przez PayU, a potem gdy anulowałeś i chciałeś zapłacić ponownie - wybrałeś zwykły przelew bankowy. Tak czy siak, kasa dojdzie. Z tym, że przez PayU doszłaby znacznie szybciej (praktycznie natychmiast), podczas gdy przelew bankowy idzie tak z dzień bądź czasem nawet dwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała rada - zawsze, ZAWSZE kiedy jest możliwość płać przez PayU.

Dlaczego? Masz pewność, że w razie problemów Allegro stanie po Twojej stronie. To takie małe zabezpieczenie. Niby uczciwych ludzi jest więcej ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...