Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makemebad

Cesar FTP - problem z uploadem dużych plików

Polecane posty

Witam,

używam serwera FTP Cesar FTP wersja 0.99g. Niestety nie potrafię skonfigurować go w taki sposób bym mógł uploadować większe pliki niż ok. 3gb. Plik pobiera się do maksymalnie 10% po czym występuję błąd "Błąd pobierania plików". Jako menedżera plików używam Total Commandera. Dodam, że folder nawet 10gb, w którym jest milion małych pliczków pójdzie bez problemu. Natomiast jeden większy plik już nie.

Zaznaczam, że nie jest to wina:

- partycji. I na komputerze, który jest serwerem oraz na tym, który pobiera są partycje NTFS

- zapory. Zapory na czas pobierania są wyłączone. Nie używam też innych niż systemowych Windows.

- antywirusa. Antywirus zainstalowany tylko na komputerze, który jest serwerem. Avira Free Antyvirus

Konfiguracja komputera-serwera patrz sygnaturka. Konfiguracja drugiego komputera: Intel Pentium Dual Core E5400, 2GB DDR2 Goodram 667mhz, Fortron 400W, XFX Radeon 4850.

Proszę o pomoc ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o.O

Jestem w sieci połączonej przez swoje 2 komputery, więc nie wysyłam plików na serwer, tylko przez program Cesar FTP. Zapomniałem dodać, że używam routera TP-Link TL-WR740N.

W dodatku pliki mniejsze po np. 1GB idą ładnie 11mb/s. Pliki większe, powiedzmy 5-6GB zaczynają się ściągać i konczą nistety na 10-12%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...