Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fillipo

Rozwiązany: Problem z rozdzielczością

Polecane posty

Witam

Mam problem nie wiem czemu nie mam rozdzielczości większych od 1600. Mam nowy komputer windows 7 ulti, karta graficzna to AMD Radeon HD 6870, zainstalowalem sterowniki, monitor połączony jest przez wejście DVI na pudełku od karty pisze że na tym wejściu największa to 1920 a nie ma. Na starym komputerze miałem tą rozdzielczość 1920 a był on znacznie gorszy. Czemu ? Czego to jest wina ? Co zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie było jeszcze bardziej banalne. Nie bawiłem się za dużo Catalyst Control Center ta wystarczyło w zakładce jednym miejscu Moje Ekrany VGA > Właściwości (ekran VGA) odznaczyć "Ukryj rozszerzone dane identyfikacyjne ekranu" i wtedy odblokuje nam się opcja wyboru maksymalnej rozdzielczości ja mam 2048X1536 i maksymalna częstotliwość odświeżania.

A tak wogóle to jaka powinna być ta częstotliwość odświeżania mam 60 Hz. Co się stanie jak dam większą ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to nic. Niektóre monitory mogą się szybciej zużywać na większym odświeżaniu, lub też wcale pod nim nie działać. A że odświeżanie w przypadku LCD właściwie nic nie daje, to bym to zostawił w spokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...