Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarnobyl97

Rozwiązany: Problemy z PC 3 krotne pikanie i brak sygnału w ekranie

Polecane posty

Witam!Wczoraj udało mi się złożyc prężny zestaw komputerowy składający się z:Intel Core i5 2500K LGA1155 BOX,Sapphire ATI Radeon HD7850 2GB DDR5/256bit DVI/HDMI/mDP PCI-Express Lite,Asrock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA1155 (PCIE/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR3),Western Digital Caviar 500GB SATA3 (WD5000AAKX),A-Data DDR3 8GB(2x4GB) 1600MHz Gaming Series CL9,OCZ ZS 550W,Sony nagrywarka DVD AD-7280S czarny/wewnętrzna OEM,SilentiumPC Brutus 410 Pure Black BT-410.Monitor to iiyama x2377hds.No więc także wczoraj zainstalowałem Steama i kazałem mu ściągnąc ciutkę TF'a.Dzisiaj zainstalowałem na kompie w sumie 22 gry(prawie wszystkie pochodziły z CDA).Robiłem to pod rząd jedynie 3 razy wyłączając kompa,bo chciałem,żeby trochę odsapnął.Gdy wyłączyłem go poraz ostatni i włączyłem znów po 10 minutach,żeby posłuchac muzy wszystko szło normalnie.Włączył się windows potem był puplit i nagle 3 krotnie piknęło i na monitorze wyświetliło się NO SIGNAL.Dodam,że to nie wina monitora,bo sprawdzałem na drugim i też nie działało.Wszystko jest dobrze według mnie podłączone.Zmieniałem miejsca kostek RAM,ale to dalej nic nie daję.Wczoraj przy montażu podotykałem trochę płyty głównej i tej części zielonej w karcie pamięci.A i jeszcze zdarzył się mały wypadek otóż ta częśc http://i1240.photobucket.com/albums/gg488/...oblemwithPC.jpg w trakcie wczorajszego skręcania jakby lekko się przekrzywiła(tego nie widac,ale ja przez przypadek ją przesunąłem bardziej,nie złamałem).No ale wszystko działało do dzisiaj po instalacjach.Prosze o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobny problem z moim wadliwym dyskiem twardym - często komputer po uruchomieniu wydawał te dźwięki, po czym nic się nie działo.

Ja aby go uruchomić odłączałem wadliwy dysk, podłączałem całkowicie sprawny, włączałem komputer, jak załadował się Windows, to wyłączałem, podpinałem ponownie stary dysk, włączałem komputer. Po tym zabiegu przez jakiś czas problem nie wracał.

Niestety czasami podczas korzystania z Javy komputer się zawieszał, czasami nawalł system, nie dało się zainstalować na nowo Windowsa po formacie. Sprawdź lepiej ten dysk.

Jeżeli nie masz zastępczego dyskum, to spróbuj włączyć kompa bez dysku, wyłącz po czym podłącz dysk. Mi też przy błędach z włączaniem komputera pomagało czasem wyciągnięcie i włożenie bateryjki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...