Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gringo9

problem z aktywacją Windows 7

Polecane posty

Mam dośc nietypowy problem.

Mojego laptopa zakupiłem w połowie 2009r. Miał on standardowo wgraną Viste. Ponieważ działała kiepsko, w styczniu 2010r. kupiłem pudełkową wersję Windows 7 Home Premium. Od tamtego czasu miałem kilka formatów i reinstalacji i wszystko zawsze było ok. Mniej więcej tydzień temu znów przez to przeszedłem, Win się zainstalował i śmiga jak trzeba. Nie chciało mi się go od razu aktywowac. Chciałem zrobic to dziś. I po wklepaniu klucza pojawił się komunikat jak na obrazku. Czy ktoś się z tym spotkał, jaka ewentualnie jest na to metoda?

post-96038-1336313911_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z błędu wynika, że system uważa, że używasz klucza do upgreadu XP/vista do 7. Skoro twierdzisz, że masz klucz do pełnej instalacji (nie upgrade), to wpisz ten klucz ponownie, a jeśli znowu wywali błąd, to skontaktuj się z supportem microsoftu, nie wiele da się zrobić samemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, często można sobie z tym poradzić bez dzwonienia do MS. Sposób jest opisany np. tutaj - wprawdzie po angielsku, ale za wiele do rozumienia w nim nie ma, a działa. W każdym razie u mnie, wersja W7 Home Premium x64 OEM, przy reinstalacji zrobiła focha, ale obyło się bez konieczności ponownego uruchamiania instalatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...