Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czeczen150

Rozwiązany: Problem z myszką Razer Naga Hex

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam problem. Otóż posiadam myszkę Razera Naga Hex. Po pierwszym podłączeniu do komputera wszystko było ok. Myszka działała bardzo dobrze. Potem ściągnąłem Razer Synapse 2.0... no i tutaj zaczyna się problem. Po aktualizacji oprogramowania myszka przestała działać. Co mam robić? Mam nadzieję, że format swystemu nie będzie potrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił się update sterowników Synapse, czy firmware myszki? Bo ostatnio wyszło i jedno, i drugie - jeśli problem wynika z błędnego uaktualnienia firmware, to może być większy problem.

Ale - próbowałeś odinstalować sterowniki Synapse i zainstalować je ponownie? Podłączyć myszkę do innego gniazda USB?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu Synapse pobrały się 4 uaktualnienia i ponowne uruchomienie komputera. Wszystko działało ok. Teraz włączam Synapse i wyskakuje mi "please connect a razer synapse 2.0 enabled device". Próbowałem 6 USB w każdym to samo. Myszka nawet nie świeci. Po podłączeniu jej uruchamia się kreator znajdowania sprzętu, ale sterowników do niej nie znajduje.

Synapse odinstalowałem i zainstalowałem ponownie, też nie pomogło. Sterowników nie usuwałem, bo szczerze to nie wiem gdzie tego szukać, a nie chcę nic napsuć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłbym jeszcze jedno: sprawdził czy myszka działa bez sterowników Synapse. Jeśli nie, to się popsuła (np. w trakcie robienia update firmware) i zostaje tylko reklamacja.

Teoretycznie można jeszcze dla świętego spokoju sprawdzić ją na innym komputerze, też bez instalacji sterowników, ale jeśli nie zadziała bez sterowników, to raczej marne szanse, że jest sprawna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...