Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2012 zawartość

Polecane posty

Hmm, u mnie w sklepie było CDA, ale u mojej mamy (mama pracuje w sklepie) faktycznie CDA nie doszło, przez co koledzy mieszkający przy tym sklepie nigdzie nie mogli cda dostac -.- (mama pracuje w miejscowości oddalonej o 10 kilometrów, gwoli ścisłości :)).

To jest taka miejscowosc Gwola Scisla? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił Playa, ale akurat ta oferta jest całkiem sensowna i uważam, że powinna zostać uwzględniona w artykule. Ale każdemu może się zdarzyć zagubić w tych ofertach... sam jak szukałem miałem problem:)

Nocne pobieranie w play na kartę jest przydatne, ale jak sam przyznałeś, zostało nieźle ukryte... Najwidoczniej firmie nie zależy, by za dużo osób o tym wiedziało, skoro trzeba się do tego specjalnie dogrzebywać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc, że idzie się pogubić, miałem na mysli wszystkie oferty wszystkich operatorów. Ofertę "Nowy Play Online na Kartę" można znaleźć wchodząc na oficjalną stroną Playa oraz klikając na "Internet na kartę" na dole strony. Potem tylko należy rozwinąć dokumenty i mamy to co ja znalazłem (nie wiem jak Ty trafiłeś na starą ofertę). Absolutnie nie chce się kłócić ani nic, bardzo was szanuję jako czasopismo (czytam was od dziecka). Po prostu uważam, że to jest błąd, że ta informacja nie znalazła się w Twoim (obojętnie czyj by był) artykule, bo jest stosunkowo ważna. No ale resztę zostawiam już Tobie, bo serio nie chcę byc źle odebrany, więc więcej tematu ciągnąć nie będę. Pozdrawiam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mists of Pandaria wybuczane na BlizzConie :laugh:? Gem, chyba nie widziałeś

filmiku. To Kung Fu Panda była zżyną z pandarenów, a Pet Battle System przyjęto dość entuzjastycznie. Wszystkim wydaje się, że Mists of Pandaria nikomu się nie spodobało, ale jest to nieprawdą - krzykacze jak zwykle najgłośniej wyrażali swoją opinie, a większość z nich nawet w WarCrafta 3 nie grała :laugh:. Szczerze to czytając Wasze teksty o WoWie wydaje mi się, że też za bardzo się lore nie przejmujecie, ale to już Wasza sprawa :>.

Druga sprawa - tekst o Diablo 3 na 11. stronie. Mam wrażenie, że chcieliście wywołać ogromną sensację, bo Diablo 3 nie podoba się hejterom i zaraz trzeba sceptycznie do tego podchodzić. Nawet jeśli nie będzie to dobre Diablo, nadal pozostanie wyjątkowo solidnym, satysfakcjonującym hack'n'slashem. Blizzard rzeczywiście "upadnie" od 10 milionów subskrybentów i wciąż sprzedających się kopiach ich starszych gier.

Ostatnia rzecz - God of War: Ascension. Na 9. stronie napisaliście, że nie będzie multiplayera i nic o nim nie wiadomo. Już 30. kwietnia dowiedzieliśmy się wielu szczegółów, łącznie z tym, że multi się pojawi. Mogę przymknąć na to oko :laugh:, bo w końcu były święta narodowe i mogliście wysłać pismo do druku wcześniej, nie oczekuję też zapowiedzi na całą stronę (chociaż ze streama z pewnością by wystarczyło), ale możnaby to poprawić.

Co do pełniaków - dziwi mnie, że nie dopuszczacie wersji "pełniaki są do bani", za to kiedy dacie Mass Effecta lub Devil May Cry 4, to staracie się tak bardzo podkreślić, ile to wysiłku kosztowało (czego nie neguję). Jeśli mamy wygłaszać, że dajecie dobre gry na cover, to jednocześnie mamy prawo uznać, że w danym numerze były beznadziejne. Tym razem są średniaki, które cieszą przez pierwsze pół godziny.

Kupiłem numer za 16zł we wtorek, jak każdy inny i tak jak ludzie mają prawo CD-Action wychwalać, tak ja mogę oczekiwać profesjonalizmu w niektórych aspektach. Pozostała część numeru jest całkiem spoko, chociaż okładkę już kolejny raz miał lepszą Playbox.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako student uczelni technicznej nie mógłbym nie wytknąć, że w działaniu przeprowadzonym w AR prawidłowe działanie powinno wynosić 1000x7=7000, nie 700x7=4900 :P I wtedy bilans nie wychodzi na zero. Senk ju, senk ju, baj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer dorwałem, sporą część przeczytałem zostawiając sobie jednak coś na później, stwierdziłem także obecność błędu z powtórzoną stroną, ale jako, że znajdowała się w dziale sprzętowym nie zdenerwowałem się wcale =) Właściwie w pierwsze co się wgryzłem to zapowiedź Black Ops II i choć raczej jakiś ultra niespodzianek nie było (niestety, ale Internet taki jest, że tutaj informacja rozprzestrzenia się znacznie szybciej ;p) to jednak chyba daliście większą nadzieję na to nieliniowość singla, bo do tej pory raczej słyszałem tylko o wariancie ze Strike Force a nie w ogóle wyborach w głównych misjach jeśli dobrze zrozumiałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Venom24 - tak, to samo, tylko o dziwo strona 107 ma inną reklamę niż 41 :]

Co do numeru, bardzo fajny, Risen 2 recenzja bardzo ładnie stylistycznie napisana, wiadomo o co chodzi , nawet erpegowy laik zajarzy. A pełniaki full wypas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo fajny - wpadkę ze stroną jest też u mnie ale nie w tym rzecz. Czemu w artykule internet w smartfonie piszecie że w orange brak oferty na internet prepaid - istnieje Orange Free gdzie za każde doładowanie masz transfer do wykorzystania (około 2,5 gb za każde 50 zł doładowania i to działa w sensie transfer osobno a pieniążki możesz wydzwonić itd.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo fajny - wpadkę ze stroną jest też u mnie ale nie w tym rzecz. Czemu w artykule internet w smartfonie piszecie że w orange brak oferty na internet prepaid - istnieje Orange Free gdzie za każde doładowanie masz transfer do wykorzystania (około 2,5 gb za każde 50 zł doładowania i to działa w sensie transfer osobno a pieniążki możesz wydzwonić itd.)

Żeby nie było "brak" musi być dostępna opcja nielimitowanego dostępu, czyli po skończeniu pakietu iluśtam MB/GB nadal musisz mieć dostęp do internetu, tyle że z mniejszą prędkością. Dodatkowe GB po doładowaniu to zupełnie inna rzecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś z zupełnie innej beczki...

Grając w Drakensang: The Dark Eye wykupcie u miejskiego sprzedawcy stworów goblina skalnego (nie jestem pewna czy tak się nazywał ale się zorientujecie), udajcie się do rezydencji, do piwnicy.

Czeka tam niespodzianka od twórców wykopana przez wspomnianego goblina.

Jeden z najśmieszniejszych i nawet użytecznych sekretów w grach które udało mi się przejść

Pozdrawiam!

PS. Jak ktoś już o tym pisał to zignorujcie tego posta:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Eh... z DVD#1 doświadczyłem na własnej skórze kilkukrotnego błędu CRC. Po kilku nieudanych próbach instalacji, niepomyślnych próbach kopiowania folderu z instalką Drakensanga na dysk, czyszczenia płyty, gdy człowiek już się cieszył, że wyśle reklamacje i otrzyma kilka gratisowych krążków w ramach rekompensaty, gra się w końcu pomyślnie zainstalowała Damn! (Oczywiście żartuję z tymi płytami, ale jednak chyba trzeba w końcu coś zrobić z jakością płyt, bo z tego co widzę na forum, problemy z nimi bywają dość często)

No ja tradycyjnie mam to samo, z tym, że jeszcze nie dobrnąłem do momentu, w którym gra się instaluje. Ale to pewnie dla tego, że poszły dopiero trzy próby i jedno czyszczenie. Może do jutra uda mi się przezwyciężyć materię siłą mej woli. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wstępnie przejrzałem numer, ale zapowiada się ciekawie. :smile:

Na pewno przeczytać teksty o Black Opsie 2 (choć mam nadzieję, że tym razem już go nie kupię :tongue: ) i Wiedźminie 2. Ciekawi mnie też recka Risena 2.

Test smartfonów też mi się przyda, bo właśnie kończy mi się umowa, więc sam będę niedługo wybierał nowy sprzęt. :wink:

Ale i tak najbardziej przypadły mi do gustu pełne wersje. Co prawda Drakensanga już ukończyłem (też dzięki wam), ale teraz z chęcią pogram w River Of Time. Może dzięki temu znowu zachce mi się grać, bo ostatnio jakoś cienko z tym. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ja też postanowiłem sprawdzić jak to jest z dostępnością u mnie. W mojej podzamojskiej gminie jest jeden jedyny punkt z prasą. Ale im prasę dostarcza Ruch, więc moja gmina jest "CDAless". Albo jak chcą inni - "CDAfree" :tongue: . Marzenie wielu dawnych antyfanów CDA wreszcie się spełniło :). Ci którzy chcą zobaczyć jak wygląda świat bez CD-Action zapraszam do mnie :tongue::laugh: .

A poważniej, ciekawe jak problemy z dostępnością odbiją się na sprzedaży CDA? SMG kiedyś pisał, że w maju pisma słabo się sprzedają. A teraz jeszcze to... Czy możliwa jest sprzedaż poniżej 70 tyś egzemplarzy?? Trzeba będzie markolfa obserwować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkradł się jeszcze jeden błąd w testach smartfonów..

SE Neo V to wersja "uboższa" od telefonu SE Neo. Chodzi oczywiście o aparat.

Wersja Neo ma 8 Mpx

Wersja Neo V ma 5 Mpx - jednym słowem aparat nie jest już taki cudeńki jak opisujecie ;)

Wiem bo sam mam Neo V :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...