Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SHADER775

Problem ze słuchawkami.

Polecane posty

Witam, mam problem ze słuchawkami CREATIVE Soundblaster Tactic 3D Alpha, a mianowicie nie z nimi ale z przenośną kartą dźwiękową na USB która była razem z nimi w zestawie. Męczy mnie to ponieważ dźwięk przez tą kartę jest znacznie lepszy niż z mojej standardowej karty dźwiękowej z płyty głównej. Miałem to samo na poprzednich (Takich samych) słuchawkach. Otóż, najpierw windows 7 wykrył i spokojnie zainstalował sterowniki do moich słuchawek, i wszystko działało przez tą kartę dźwiękową THX dołączoną do słuchawek, po jakimś jednak czasie głos po prostu przestał działać, i nie mam zielonego pojęcia dlaczego... Po prostu nic nie słychać a z mikrofonu też żadne dźwięki się nie wydobywają... Macie może jakieś pomysły dlaczego tak się dzieje? Wypiąłem tą kartę dźwiękową, próbowałem reinstalować nawet sterowniki do niej i nic nie pomogło... Kończy się na tym że moje słuchawki podpięte są do standardowego wejścia słuchawkowego w płycie głównej, i działają ale dźwięk jest sporo gorszy ponieważ system rozpoznaje to jako zwykłe głośniki bez bajerów itp. Proszę o pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie jest ustawione właśnie przez realtek audio HD, i jak ustawiam na soundblaster żeby był domyślny to po prostu dźwięk nie działa. Mam 2 takie przejściówki kart dźwiękowych USB ale po prostu słuchawki nie idą, nie mam pojęcia czemu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłączy się raczej sama, system będzie widział 2 dwie karty ale domyślną będzie wbudowana - wtedy kartę możesz wybrać w programie do odtwarzania, jeśli ma taką możliwość. Możesz wybrać tę nową kartę jako domyślną i zrestartować system (będzie działać prawdopodobnie do momentu jej odłączenia) wyłączyć software-owo zintegrowaną w Windows (i zrestartować system jeśli nie będzie dźwięku) - będzie to miało skutek właśnie w obrębie tego systemu, lub wyłączyć zintegrowaną w BIOS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...