Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lodzik1905

Problem z grafiką na Win7.

Polecane posty

Witam. Pragnę opisać na czym mój problem polega. Otóż w sierpniu kupiłem nówkę kartę graficzną Sapphire Radeon HD6790 1GB GDDR5. Wszsytko działało bez zarzutów. Później kupiłem grę BF3 i musiałem zmienić mojego Win Xp na Win 7 64bit. Przyjaciel załatwił mi piracką wersję, która u niego działała w 100%. U mnie po zainstalowaniu co chwilę ścina komputer a po chwili w dymku pojawia się wiadomość "Sterownik ekranu AMD driver przestał działać, ale odzyskał sprawność". Oczywiście sterowniki miałem zaktualizowane do najnowszej wersji. Później pożyczyłem od kuzyna też wersję piracką 64bit, która u niego równierz działa bez zarzutu. Przeinstalowałem i dalej to samo. Późiej zainstalowałem znów swojego starego Win XP i wszystko działa jak należy. Przed chwilą zainstalowałem znów Win 7 i sterowniki, a problem poraz kolejny się pokazuje. Co ciekawe zauważyłem że błąd wyskakuje tylko wtedy kiedy sterowniki są zainstalowane. Próbowałem instalować starsze stery z płyty dołączonej do karty, z internetu najnowsze i nic. Aktualnie nie mam sterów na kompie i wszystko jest OK. Mam nadzieję że przestawiłem swój problem w zrozumiały sposób. Proszę o pomoc i pozdraiwam!

PS: Na Win 7 nie działają mi głosniki. Tzn działają mi w mikserze jak sprawdzam czy chodzą, wtedy słychać z nich dźwięk, ale kiedy oglądam filmy i słucham muzy to nic nie słychać. Nie mogę zainstalować sterów z płyty ponieważ nie obsługują Win7. Proszę o podanie linku do sterów Realtek dla zintegrowanej karty graficznej GA-EG31MF-S2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...