Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Freshiess

Karta graficzna - dziwne szarpanie krawędzi..

Polecane posty

Witam,

otóż sprawa jest prosta i nie wiedziałem gdzie temat umieścić. Kiedy dostałem nowy sprzęt (patrz: config), wszystko było dobrze, gry śmigały i w ogóle, ale teraz, nie wiem może dopiero zauważyłem, albo tak ma być i jest all dobrze, ale krawędzie no nie wiem, dajmy na to w Wiedźminie 2 włosy Geralta jak i strój jest taki poszarpany.. tak samo otoczenie, barierki, te krawędzie są takie ostre i to daje taki nie przyjemny efekt. Może mam coś źle ustawione w CCC, tudzież w czymś innym tkwi problem, albo nie ma go w ogóle. Więc mam pytanie, czy to jest normalne, a jak nie to niech ktoś pomoże

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, to jest prawie w każdej grze, typu L.A Noire, GTA IV, Wiedźmin 2 i inne, ale dopiero po drugim formacie zauważyłem tego typu rzeczy, oczywiście aktualizowałem wszystkie stery na bieżąco a minęło już od dostania kompa ponad pół roku. We wszystkie gry grałem na full detalach, co się tylko da, z tym, że GTA IV bodajże widok ustawiałem na mniejszy zasięg, bo tylko 1GB VRAM mam i w Wiedźminie bez Uberpróbkowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CCC właśnie mam all na standard + wył. synchr. pionowa czy tam odświeżanie pionowe. Jutro nagram filmik we frapsie, albo po robie screeny i wrzucę. Np. dzisiaj grałem w Wieśka 1, bo przechodzę all od początku to tam jest w opcjach Wygładzanie krawędzi i wszystko normalnie jest. A w innych grach już lipa jakaś..

EDIT: Myślę, że w Wieśku 2 już jest dobrze, albo wcześniej miałem jakieś przewidzenia, albo bawienie się ustawieniami w CCC coś dało. Sprawdzę kiedyś jeszcze w L.A Noire, bo tam pamiętam każdy budynek, ten odległy i jego krawędzie się tak jakby zakrzywiały, szarpało nimi. W sumie jak patrząc na ten filmik to te kłody pod Geraltem i ich zakończenia też tak nie ciekawie wyglądają. Ale jak mówiłem to mogą być moje "widzi mi się".

EDIT2: Nie mam jak wrzucić tego filmiku, bo waży aż 1.20GB...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...