Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cornek

Problem z Xonarem DG

Polecane posty

Witam, ostatnio kupiłem używanego Xonara DG. Wszystko działało git, a raczej myślałem, że działa. Ogólnie mówiąc kręce filmy na YT w pewnym momencie zachciało mi się nagrywać na nowym sprzęcie, obczajając potem materiał słyszałem "pyrczenie" myślę sobie, zmniejsze częstotliwość, może to fraps itp ale jednak nie. Gdy wejdę do gry karta automatycznie zaczyna pyrczeć (ja nie słysze dopóki nie włącze monitorowania mikrofonu (ogólnie wejścia do mikrofonu). Przełączam z Front mic na panel z tyłu, czyli Mikrofon nie działa jeśli jest podpięty z przodu. Ok włączam monitorowanie, jest szum ale to raczej normalne. Wchodzę w grę i co słyszę? To samo pyrczenie. Według mnie karta graficzna wpływa jakimś sposobem na dźwiękówkę (tak samo jak mój zalman mic1 buczy, ciągle, lecz nie równomiernie. W sensie IIiiIIiiIIiiII << Schemat. Bardzo was proszę o pomoc. Nie wiem czy może karta jest źle wpięta czy uszkodzona... Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuje.

PS: Na dodatek gdy odepnę mikrofon i dam monitorowanie dalej pojawiają się szumy

PS2: W słuchawkach słyszę leciuteńki szum, prawie niesłyszalny według mnie nie powinno się to pojawiać na takiej karcie.

HIS Radeon 6950 1 gb

8 gb ram. 1,333 (chyba)

Intel I7 3.4

ASRock P67 EXTREME4

PS3: Karta TV odłączona, dodatkowe USB jak i front panel. Może listwa przeciwprzepięciowa by pomogła?

LINK na czym polega mój problem : http://www.youtube.com/watch?v=WnHbOJi76Xo

+ Pierdzące dźwięki systemowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...