Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vvronth

Battlefield 3 sprzęt

Polecane posty

Dzieńdobry może nie taki dobry dla mnie? Otóż po dłuższym zbieraniu mamony na battlefielda 3 udało mi sięgo kupić świeżutkiego ze sklepu przed kupnem sprawdziłem wymagania według których powinien mi chodzić na około średnio/wysokich wymaganiach. Odpaliłem grę ustawiłęm grę na auto i tak miałem racjegra była ustawiona na średnio/wysokich włączyłem kampanie w której po moim zdziwieniu przycinała szczególnie w tej misji "Operacja łamacz mieczy" więc myśle sobie co jest ***** obniżyłem wymagania dalej to samo ażwreszcie zniżyłem do poziomu najniższwgo z najniższą możliwąrozdziałką jednak dale mi przycina mam zainstalowane najnowsze sterowniki do karty podam wam swój sprzęt bardzo prosze o poświęcnie 5minut mojemu problemowi

Mój Potwór to

Procesor Intel Pentium Dual core 2,80 G6950

Karta Graficzna Nvidia Geforce 430GT

Ram 2gb DDR3

System Windows 7 64-bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vvronth:

Po pierwsze - wulgaryzmy na forum są zabronione, nawet w postaci gwiazdek.

Po drugie - popracuj nad pisownią postów, a zwłaszcza nad interpunkcją.

Po trzecie - w kwestii sprzętu - nie wiem skąd pomysł na wysokie detale przy dwurdzeniowym procku i słabej karcie graficznej. O połączeniu GF 400 z Dual Core już nie wspomnę.

Jako że problem wygląda bardziej na sprzętowy, przenoszę temat w odpowiedniejsze miejsce.

A w kwestii ścinek - czy występują też w innych grach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym procku nie pograsz sobie w BF3, nie wspominając o grafice.

Za multi się nawet nie bierz - jak singleplayer pochłania X zasobów to multi bierze 3X, nie wspominając że prawdopodobnie będziesz miał przypadłość z zawieszającym się dźwiękiem, wywalaniem z gry, zawieszaniem się podczas ładowania, pingiem 999.

Ja się trochę lepszego 2 rdzeniowego pozbyłem - bo wiedziałem że nie ma co liczyć na płynną ... jakąkolwiek grę na takim sprzęcie.

trzeba było przed kupnem przetestować betę, a ta i tak chodziła dużo lepiej w porównaniu z dzisiejszą wersją gry.

Nie masz wyboru - zbieraj na kompa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...