Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

utd120

Bezpieczna strona blokowana przez antywirus

Polecane posty

Otóż mam taki problem, mam antyvirus Avast i od paru dni blokuje mi on dostęp do strony która na 100% jest bezpieczna gdyż jest to strona postawiona przez nauczyciela ze szkoły i żeby się na nią dostać muszę wyłączyć antywirusa. Sprawdzałem już wszystkie opcje w Avascie i wszystko jest tak jak było. Używam Avasta już bardzo długo i jeszcze takiego problemu nie miałem. Zapewne reinstalka anty-wira rozwiązałaby problem, ale mimo to chciałbym się dowiedzieć co powoduje ten problem. w Firefoxie wywala błąd o zerwaniu połączenia czyli

Połączenie zostało zresetowane
      Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.
  Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.
  Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.
  Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

Sprawdzałem też na IE i jest to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj dodać wyjątek dla tej strony. W głównym oknie avasta:

Osłony w czasie rzeczywistym-> Osłona WWW-> Ustawienia zaawansowane-> Wykluczenia.

Sprawdziłem i to nic nie daje. Ale za to doszukałem się ciewaych rzeczy, a mianowicie,k że ta strona została przeskanowana i była zarażona, tylko ja się pytam jakim "cudem"? To po pierwsze, a po drugie jak ją z tamtąd usunąć bo jakoś nie mogę tego znaleźć, a powinno być coś takiego tak samo jak można usnąć plik kóry wykryto jako zarażony żeby go nie blokowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...