Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3nzo

Słuchawki Skullcandy

Polecane posty

Cześć.

Od ok. 6 miesięcy użytkuję słuchawki Skullcandy HESH Shattered Rasta S6HECZ-078. Jestem z nich bardzo zadowolony, nie sprawiają żadnych problemów, dźwięk jest czysty i wyglądają świetnie ( wbrew opiniom o tej firmie). Poleciłem więc siostrze która zamówiła sobie ten model: http://activetech.pl/140,S%C5%82uchawki-Sk...ic-Animal-w.Mic

40 zł droższy, z mikrofonem, model wyższy itd. itp. Słuchawki miały być przeznaczone głównie (tylko i wyłącznie? ) do podłączenia do telefonu (xperia x8). Jak się okazało albo po podłączeniu jacka muzyka leci z głośników telefonu, lub dźwięk jest nieczysty (echo, wrażenie muzyki płynącej spod wody). To samo powtarza się na SE w995. Najdziwniejsze jest jednak to, że przycisk na kablu, który wg. producenta miał służyć do odbierania połączeń, wznawiania/stopowania utworu etc. nie działa. Po jego naciśnięciu z kolei dźwięk staje się taki jaki powinien. słuchawki próbowałem też podłączać do PC i laptopa - wszystko jest ok, jeśli jack nie jest dociśnięty na maxa, tylko zostawiony na kilka mm luzem.

Wiem, oczywiście mogłem zamówić seenheisery, lecz z poprzednim modelem nie miałem najmniejszych problemów.

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelałbym w coś z kablem lub wtyczką. Miałem podobne problemy z dźwiękiem na jakichś słuchawkach Creative (niski model), winna była wtyczka.

Możliwa również jest opcja podana przez kolegę wyżej, tj. słuchawki "nie ogarniają" mikrofonu/przycisków, z powodu np. braku sterowników do konkretnych telefonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...