Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HahahaMuhahaha

Wyśrodkowany ekran

Polecane posty

Dzień dobry, oto mój problem - Po zainstalowaniu najnowszego Catalysta zaczęły się z moim monitorem dziać dziwne rzeczy, ekran się trząsł, zjeżdżał na boki itp. ale dopiero po przymusowym resecie doznałem makabrycznego odkrycia - pierwszy ekran biosu i ekran ładowania Windy są wyśrodkowane, tak jakby ktoś z 16:9 zmienił mi rozdzielczość na 4:3, to samo jest w starszych grach jak np. CS 1.6 lub GTA SA, odinstalowałem te nowsze sterowniki i zainstalowałem starsze i stabilne i uja to za przeproszeniem dało, jakieś sugestie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że wyśrodkowany ekran = czarne pasy po bokach, może to komuś pomoże dojść w czym leży problem. Natywna rozdzielczość mojego monitora wynosi 1366x768, każda inna poniżej to czarne pasy po bokach, również w grach. Szukałem w CCC skalowania lub jakiejś opcji full screen ale ani tego, ani nic podobnego nie znalazłem, nadal jestem otwarty na propozycje. I tak ps. monitor to Benq G922HDL, i dopóki nie postanowiłem zainstalować najnowszego Catalysta wszystko było dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...