Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Ys (seria)

Polecane posty

Okay, zatem Felghana od niedawna jest na Steamie. Moje wrażenia - z jednej strony, świetna jakość tłumaczenia + wszystkie zalety Ys, czyli dynamiczna walka, świetna muzyka i intensywne pojedynki z bossami, z drugiej... Coś XSEED niedoszlifował wydania. Użyta czcionka jest najgorszą z możliwych: Arial gigantycznego rozmiaru, przez co na mojej rozdziałce (wcale nie najmniejszej!) połowa tekstów encyklopedii nie mieści się w przeznaczonym na nie miejscu. Co gorsza, natrafiłem na parę glitchy, których w japońskiej wersji Felghany nie było - jeden typ wrogów glitchuje przy szarży pod ziemię, a całkiem losowo gra zaczyna haczyć zaraz po zaczęciu gry i jedynym w takim wypadku ratunkiem jest restart steama.

Nie zmienia to jednak faktu, że Ys po prostu trzeba mieć, jeśli się lubi wszelkie gry akcji - Felghana jest drugim najlepszym Ysem, niedługo zaś wyjdzie na steamie Origin, czyli Ys najlepszy (a kiedyś - kto wie! - może i Ys Seven?).

A teraz wracam do łapania achievementów Vee.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Tak patrzę na te achievementy... i się zastanawiam, czym się tam właściwie gracz zajmuje. Widziałem gameplay i jest wszystko normalne, ale... "Legacy Pervert"? "28 Maids Later"? Że nie wspomnę o "Forever Alone".

czemu go nie masz, Rank?

:trollface:

Ogólnie rzecz biorąc - jestem zaciekawiony grą. Gdyby tylko było tańsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...