Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hyronimaru

Zaniki internetu na D-Link TM-G5240

Polecane posty

Witam. Odkąd kupiłem router D-Link TM-G5240 zauważyłem, że co jakiś czas połączenie z Internetem bardzo zwalnia a czasami wręcz zanika. Reset routera zawsze pomagał do czasu kolejnego zawieszenia się. Problem dotyczy zarówno komputera stacjonarnego jak i Internetu przez wifi na laptopie. Na początku myślałem, że źródłem kłopotu był niezbyt szybki internet ale niedawno zwiększyłem prędkość, a problem występuje nadal więc szybkość łącza na pewno nie jest problemem. Problem jest o tyle irytujący, że jakakolwiek rozgrywka sieciowa nie ma właściwie sensu gdyż prędzej czy później jestem skazany na disconnect. Proszę o rychłą pomoc w rozwiązaniu tego kłopotu. Działam na Windowsie XP

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w dziale Internet i Sieci. - politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co zaktualizowałem firmware, poczekam i zobaczę czy to rozwiąże problem, jeśli nie, to zresetuję router do ustawień domyślnych i dam znać, czy pomogło

edit: aktualizacja wiele nie dała więc zresetowałem do ustawień fabrycznych i skonfigurowałem ponownie. Od około godziny nie doświadczyłem rozłączenia, więc temat można uznać za zamknięty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...