Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Jak złączyć 2 filmy? BEz kompresji?

Polecane posty

Otóż mam 2 filmiki i musze je jakoś połaczyć bez kompresji do jakiegos kodeka itp. Dlaczego? BO mam zewnętrzny kodek, którego nie ma w opcjach renderingu Sony Vegas, a MUSZE użyc własnie tego kodeka (H.264).

I teraz pytanie jak to zrobic? Jak wezme opcje "uncrompressed video", to z filmiku 100 mb, robi mi sie 1 GB....

Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże... Ale patrz:

Jak nagrywam to film już w trakcie nagrywania jest kompresowany MPEG-1. I minuta około waży 60-70 MB (średnio). PO nagraniu film jeszcze kompresuje zewnętrznym kodekiem (którego NIE ma w liście w Sony Vegas) H.264, by uzyskac jak najmniejszą wielkość pliku przy względnym zachowaniu jakości. Ale teraz pojawia sie problem tego typu, że ja chce ten film jeszcze zedytować sony vegasem, np złączyć 2 filmy w 1. Gdzie jest ten problem? A no bo, zeby wyekportować filmz Sony Vegasa do .avi np, trzeba go przez jakiś kodek przepuścić przy renderingu, A JA TEGO NIE CHCE, bo od kompresowania mam zewnętrzny enkoder H.264.

I tak naprawde wychodzi na to, ze żebym mógł przerobić materiał w SN i użyc H.264 film musze skompresować razem 2 razy + ten 3 przy samym nagrywaniu. A to jest wręcz niedopuszczalne ;/

Już rozumiecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a teraz pytanie z innej beczki :D

Bo ja skompresowałem fkodekiem H.264 tym zewnętrznym TEN film:

http://www.youtube.com/watch?v=jxD6lDoC160

Ale coś ten film sie słabo buforuje na wszystkich rozdzielczosciach ;/ A na 720p w full screenie już wgl nie odpala.

TO wina mojego neta,Youtuba, czy też tak macie? Czym to jest spowodowane? Niskim bitratem?*

EDIT:

Coś takiego mam:

http://support.google.com/youtube/bin/answ...;answer=2401708

Zobaczymy czy sie poprawi...

*Bo po skompresowaniu H.264 ma około 1500 kbps :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...