Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GriX

Router i Livebox - Co wybrać?

Polecane posty

Witam! Od ponad roku mam podpisaną nową umowę z Neostradą, wówczas dostaliśmy Liveboxa i dekoder TV, nie chciałem nic zmieniać, TV niebyła mi potrzebna więc zostałem przy starym routerze

NETGEAR DG834g. 2 miesiące temu Neostrada zaproponowała mi telefon internetowy zamiast stacjonarnego. Zgodziłem się, ale okazało się że to tego potrzebny jest Livebox. I teraz, co będzie najbardziej korzystne, wybrać Liveboxa zamiast routera, podłączyć dekoder i telefon, czy może da się podłączyć Liveboxa i router aby działały jednocześnie nie tracąc przy tym możliwości dzwonienia i podłączenia TV. I jeszcze jedno pytanie związane z powyższymi co jest lepsze Livebox czy router i co brać pod uwagę przy wyborze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Livebox to nie jest sprzęt najwyższych lotów. Prawie każdy router będzie od niego lepszy. Livebox może działać równocześnie z innym routerem w jednej sieci. Z tego co wiem to TV od TP spokojnie działało pod większością routerów. Co do telefonu, nie mam pojęcia w jaki sposób ma być on podłączony do routera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu. Podłączyłem Liveboxa kablem Ethernet do routera. Resztę zrobiłem tak jak było na instrukcji, ale telefon nie działa. Czy mam instalować oprogramowanie z płyty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...