Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dragonrider01

Nowa karta sieciowa

Polecane posty

Witam. Chciałbym prosić o pomoc przy kupnie nowej karty sieciowej. Dotychczas korzystałem z D-Link AirPlus G DWL-G510 Wireless PCI Adapter.

Karta musi działać z Liveboxem 2.0

technologa routera/Access Pointa N

złącze najlepiej PCI ewentualnie USB

Mój system operacyjny: Win7 Ultimate 64bit, ale dobrze by było gdyby działała też z Win7 Home Premium 32bit

Internet aktualnie mam neostradę 20mb/s ale w najbliższym czasie wymieniam na 40mb/s

Z internetem łączę się przez WiFi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem TP-Link TL-WN951N ale teraz mam problem. Głównym powodem dla którego chciałem wymienic kartę był źle działający internet. Kilka dni temu wymieniałem starego liveboxa na nowy model, i od tego czasu internet źle działał. Na starej karcie wyciągał max 6mb/s (płace za 20mb/s), ale gdy odpalałem jakąkolwiek gre np. Battlefield 3 to z 6mb/s robiło się ~0,5 i gra lagowała przy czym ping pozostawał ~50. Do tego strony wolno się ładowały i często traciłem połączenie z liveboxem. Teraz na nowej karcie wyciągam 15mb/s, strony ładują się dużo szybciej, ani razu nie straciłem połączenia z liveboxem, ale gdy wejdę do gry to nie dość że spada do ~1mb/s to jeszcze ping skacze do 400-600. Nie wiem czy problem jest z moim komputerem, liveboxem czy dostawcą. Da się coś z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...