Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Freshiess

Problem z ventrilo 2.1.4.

Polecane posty

Witam, otóż od pewnego czasu mam problem z ventrilo, a w sumie to od ostatniego formatu. Gdy korzystam normalnie z Ventrilo, jest to wersja 2.1.4 wszystko jest ok, natomiast gdy gram np. w Counter Strike'a 1.6 przez Steama to słyszę moich kolegów dopiero po kliknięciu Disconnect. Wtedy przychodzą wszystkie głosy w jednym ciągu, czyli nocześćcotamstrzelajtamitamtralalala. A jak nie klikne Disconnect, to mimo, ze mnie slysza to ja ich nie slysze. Czytałem na internecie, że to od tego, iż Ventrilo 2.1.4 jest za stare na Windows 7, bo nie obsługuje DirectInput czy coś takiego. Z tym, że mój kolega na Windows 7 Home Premium 64 bit, ma wszystko normalnie (ja używam Ultimate). Może ktoś ma jakiś sposób na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm spróbuje jeszcze raz z tym. Zależy mi na wersji 2.1.4, bo mam tam serwer klanowy do gry w CS'a, a nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś serwera na vt 3.0.8, żeby go kupić czy coś. Poza tym wszyscy korzystają prawie z vt 2.1.4 lub Team Speaka 3. A TS3 odpada, bo koledze znowuż nie pasi. No nic..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Włączam VT, daje connect. Na serwie jest 5 ludzi razem ze mną. Odpalam cs'a 1.6 (poprzez steam)i tu zaczyna się mój problem, bo wtedy najczęściej po prostu nie dochodzą do mnie dźwięki innych ludzi. Widzę zieloną słuchawkę, czyli coś mówią, ale ich nie słyszę. Oni słyszą mnie znakomicie. Dopiero jak dam Disconnect, wszystkie głosy dochodzą do mnie w jednym ciągu. Jak wyłącze cs'a i korzystam z vt normalnie to wszystko jest w sumie ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...