Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Jak nagrać ten dźwięk? Dxtory

Polecane posty

Jak nagrać prawidłowo dźwięk w Dxtory 2.0.111 ?

2 dni męczyłem sie z video i wreszcie ustawiłem optymalnie, a teraz dochodzi dźwięk...

Jak wiadomo można dać 8 ścieżek nagrywania, i teraz są dwie opcje:

1. W 1 ścieżke daje głosniki, w druga sciezke mikrofon = słychać kuzyna ze skajpaja i dźwięk z gry, NIE słychać mnie.

2. Daje w 1 sciezke mikrofon, w drugą głosniki = słychać mnie i tylko mnie.

I co tu zrobić? ;/ Jest pare opcji. Żeby nagrywało tylko dźwięk z gry, komentarz dogramy programem innym. I żeby nagrywało wszystko.

Wie ktoś co zrobić ? ;/

Jako urządzenie audio mam:

Głosniki

Mikrofon

Realtek Digital Output

Realtek Digital Input

Co polecacie? ;/ CO ja mam kurde źle ustawione? Może dało by rade zrobić, żeby sygnał z mikrofonu, szedł na sygnał z głośników? TO wtedy 1 ścieżka w dxtory i wszystko gra... W sumie tak próbowałem, tznw ustawieniach realteka ustawiłem, zebym sie sam słyszał, ale i tak nie idzie sygnał na głośnik... W systemie też dałem opcje nasłuchiwanie (idzie sygnał z mikro na głośnik, ale są zniekształcenia i wgl dziwne efekty)

EDIT: ZROBIONE. jakoś sie jednak udało puścić sygnał z mikro na głośniki i słychać fajnie wszystkich.

TYlko teraz pytanie :D Jak już to zrobiłem, to da rade, by było jak jest, ale żebym siebie jednak nie słyszał ;d? Bo jak coś mówie i słysze sb to sie gubie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma go w mikserze o,O

Kurde ;/ Puściłem sobie dźwięk na jedną słuchawke tylko, to mnie tak nie zagłusza, ale tak czy siak wolałbym jakieś bardziej profesjonalne rozwiązanie ;/

Macie jakieś pomysły ?

CO to wgl jest ten digital input i output ?:P

Po prostu musze jakiś porządek w tych wszystkich kanałach sobie zrobić, ale ich nie ogarniam kompletnie ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...