Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

insuline

Problem z uruchamianiem

Polecane posty

Siemka, mam od dlzszego czasu problem z uruchamianiem (od zlozenia nowego kompa). Czasami gdy naciskam POWER to komputer sie wlącza, ale nic sie nie dzieje, nie pokazuje sie nic na monitorze, diody na klawiaturze sie nie zaswiecaja, a dyski chyba przestaja sie krecic po kilku sekundach, i potem musze przytrzyma przycisk POWER i wtedy sie dopiero wylącza. i Tak az do dkutku, czasami pomaga odlaczenie zasilania na chwile.

Zasilacz FORTRON350W

CPU=AMD Athlon X3 455 @ Phenom B55 4X 3.3Ghz

GPU=Palit Geforce GTS450 1GB GDDR5

RAM= 2GB DDR3 1600mhz ale dziala tylko 1333mhz

MOBO= MSI 760GM-P23 FX

DYSKI Sata 150 i 500gb samsung

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnych powodów by się czepiać zasilacza (chyba, że jest to jakiś przedpotopowy model). Obstawiałbym raczej błędy w montażu/poluzowanie kabelków itp.
Zasilacza, jako takiego, wiadomo - nie ma co się czepiać. Jednak, jeśli wszystko jest dobrze podłączone - jest to, w miarę typowy objaw problemów z zasilaniem. Więc, w następnej kolejności sprawdziłbym zasilacz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta nowa, więc raczej to nie to. Nie mam teraz zbytnio czasu sie w bawic :(

@EDIT

Czy przyczyna tych problemów mogło być to, że miałem wpięty do przesciówki 6PIN do karty graficznej tylko jeden MOLEX? Bo teraz patrze, a tam drugie wejscie, podlaczylem i komuter wystartował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kwestię "obrazu", to i owszem.

BTW, to że płyta jest nowa, nie ma, aż tak wielkiego znaczenia. Mnie spaliła się po trzech dniach. W sumie, myślę, w świetle ostatnich zdarzeń, iż już wtedy, zasilacz szwankował, choć był sprawdzany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...