Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sikor111

Rozwiązany: Sterowniki do karty

Polecane posty

Witajcie

Kupiłem nową kartę (ASUS Raedon HD 6770) graficzną stara(MSI raedon 5770) się spsuła.

Po zainstalowaniu sterów z płyty podczas gry artefakty- całt ekran zielony nic nie reaguje. Zainstalowałem nowe stery- wszystko śmiga. No prawie :) W skyrimie mam takie szare piksele latające gdzieś w krajobrazie. Ponadto wszystkie dymy i chmury widać przez ściany. W innych grach wszystko ok. W BF3 na wysokich wszystko w porządku.

Zasilacz OCZ 500w

proc 4x3.2 Ghz amd phenom

4gb ram

win 7 x64

Karta graf jest nowiutka ma z tydzień.

Nie odinstalowałem żadnych popszednich sterów (również ze starej karty) Na starej karcie wszystko było ok.

Jeżeli musze oidinstalować stery to byłbym wdzięczny jakby mi ktoś opisał jak to zrobić :) pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to usuń wszystkie stery do karty i zainstaluj tylko najnowsze, 12.3 ze strony AMD(zawierają fix na szare/białe piksele i przekłamania w Skyrim, co było powszechne na 12.2 czy wczesnej wersji 12.3).

Stery usuń przez panel sterowania (Programy i Funkcje, znajdź program AMD i usuń wszystko.)

Jak dalej będzie coś nie tak to znowu odinstaluj przed Panel Sterowania, użyj Driver Cleanera(co i jak- google.pl, albo poradnik na tym forum - http://forum.cdaction.pl/ProgramyFAQ-Jak-z...nej-t58161.html), zainstaluj najnowsze stery ze strony AMD i dla pewności zrób aktualizację Directa(ze strony microsoftu, zresztą odpowiednie biblioteki znajdziesz też w plikach większości nowych gier).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...