Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gracz PC

Nazwa uzytkownika i hasło w UPC - jak sprawdzić?

Polecane posty

Witam, mam od niedawna zamówiony Internet od UPC, wcześniej na tym mieszkaniu od tej samej firmy miała Internet inna osoba.

Technik jak montował wszystko, stwierdził że nazwa użytkownia i hasło się nie zmienią. Tylko nie wiem jak sprawdzić jaka jest ta nazwa i hasło?

Mam router TP-LINK i jest tak skofigurowany, że wszystko działa, bo pozostał on po poprzednim właścicielu.

Na umowie nie mam żadnych haseł, może gdzieś w ustawieniach routera to jest? Jak się dowiedzieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze zadzwonic tam, w ogole jaja sa - mam umowe o swiadczenia uslug telekomunikacyjnych i naprawde tam nic nie ma (3 strony to sa). Technik pewnie sie pomylil, no bo jak haslo i nazwa maja sie nie zmienic, skoro umowa nowa jest.

Dam znac co wyszlo z tego.

EDIT:

Zadzwonilem do UPC i wyglada na to, że nie powiniem mieć żadnego hasła itp. na umowie. Facet powiedział że modem, który mi podłączył technik ma wpisane te wszystkie dane, tak że nawet jakbym podlaczal nowy router, to nie będą one wymagane. Pozostaje tylko skonfigurowanie samego routera.

Troche to dziwne dla mnie, ale widocznie tak to ma być. Problem myśle, że jest rozwiazany ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...