Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coleman89

problem z nową kartą graficzną hd 6770 DC edition

Polecane posty

Witam

Tak jak w temacie mam problem z radeonem hd 6770 DC edition od ASUSa. Komputer z włożoną kartą się włącza, w głośnikach słychać że windows się uruchamia- ale brak reakcji monitora (czarny ekran). Karta dzisiaj wróciła z serwisu (po testach wyszło ze jest sprawna) i dalej ten sam problem. Nie wiem o co biega, może ma ktoś jakieś pomysły ?

mój komputer:

Asrock H61M/U3S3

Intel Dual-Core G850

Goodram DDR3 4GB 1333MHz

WD Caviar 500GB SATA2

Sony nagrywarka DVD

OCZ StealthXStream 2 600W

Asus HD6770 DC Game Edition 1GB DDR5

monitor BELINEA 17 crt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer jeszcze wczoraj chodził z gf 8800 i z grafiką problemów nie było, na integrze też wszystko jest ok, w poprzednim kompie miałem radka x1950 i też wszystko działało włączenie z monitorem, tylko z tym 6770 są problemy, w serwisie stwierdzili że karta działa poprawnie. Winnym może być monitor? ma już troche lat na karku, bo z 12 lat już będzie.

Jeśli chodzi o monitor to po włączeniu kompa dioda przełącza sie w stan tak jakby dostawał sygnał z karty, ale brak jest obrazu.

Karta jest poprawnie podłączona, czyli na maxa jest wciśnieta w slot PCI-E i zasilanie też jest podłączone

W interneice widziałem też podobne konfiguracje sprzętowe (nawet identyczne) więc też odpada brak kompatybilności między częściami.

Pierwszy raz się z czymś takim spotykam a pare kompów w swoim życiu złożyłem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz możliwość włożenia do kompa innej grafiki?

Podejrzewam, że tu by wystarczyło podpięcie monitora do integry.

Zadając to pytanie, nie chodziło, mi akurat o sprawdzanie monitora, tylko płyty głównej (a właściwie - gniazda karty), więc przełączenie na integrę nic by mi nie dało.

Mniejsza, jednak z tym, na innej karcie wszystko dobrze działa i niestety, jak na razie, więcej pomysłów nie mam. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...