Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pavlaq

Dziwna ramka w programach

Polecane posty

Mam prośbę gdyż google itd nie znalazło odpowiedzi na problem,który pojawił się u mnie ostatnio.Poniżej załączam zrzut w jaki sposób się uruchamiają u mnie różne aplikacje - tzn mają czerwoną ramkę. Powoduje to, że za chwilę dany program się wyłącza. Jak na razie zauważyłem to tylko w DVD Shrink oraz dwóch aplikacjach do grania online w karcianki kolekcjonerskie. Skanowałem również kompa Avastem ale nic nie znalazł więc chyba to nie jest jakiś wirus.

screenim.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę gdyż google itd nie znalazło odpowiedzi na problem,który pojawił się u mnie ostatnio.Poniżej załączam zrzut w jaki sposób się uruchamiają u mnie różne aplikacje - tzn mają czerwoną ramkę. Powoduje to, że za chwilę dany program się wyłącza. Jak na razie zauważyłem to tylko w DVD Shrink oraz dwóch aplikacjach do grania online w karcianki kolekcjonerskie. Skanowałem również kompa Avastem ale nic nie znalazł więc chyba to nie jest jakiś wirus.
To nie jest wirus. To informacja od Avasta, że program mu się nie podoba. Dodaj ten program do zaufanych (czy jak się to tam nazywa), żeby Avast nie robił problemów.

P.S. Bardzo dobrze, że przeskanowałeś ten program antywirusem. Zawsze należy tak robić, przed dodaniem programu do listy zaufanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...