Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

acmilanpato77

Jak zapisać załadowaną piosenkę?

Polecane posty

Witam.

Chciałem pobrać audycje z radio party. Załadowała się 100% i mogę słuchać od którego chce momentu. Jak odłączę neta to mogę jej słuchać, przewijać,zatrzymywać. I tu moje pytanie jak neta rozłączę to jak mogę tą piosenkę zapisać? Utwór odtwarzany jest w takim czymś :

ff82a67bd0b9.jpg. To chyba odtwarzacz swf.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę niezrozumiale napisałeś... Sprecyzuj pytanie, pomoc będzie wtedy prostsza. Chcesz zrobić tak, żeby od razu po wczytaniu strony piosenka była załadowana, niezależnie od połączenia internetowego? Obawiam się, że to niemożliwe. Skoro koło odtwarzacza jest przycisk "Pobierz", to czy nie lepiej ściągnąć ten utwór na dysk?

A muzykę z odtwarzaczy swf. da się pobrać np. DownloadHelperem do Firefoxa.

W kwestii piractwa: czytałem w którymś Komputer Świecie, że nielegalne jest tylko udostępnianie utworów, jednak same ściąganie na własny użytek jest zgodne z prawem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że ląduje mi się piosenka. Jest załadowana 100%. Następnie wyłączan internet, ale nie zamykam przeglądarki. I jak mam odłączony internet to chce zapisać ta piosenkę, bo jak rozłączyłem internet to mogę słuchać tego pliku dopóki nie wyłącze przeglądarki. Chce wyciągnąć ten utwór z przeglądarki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udostępniają piosenki, więc jeśli pobierzesz to będzie piractwo.

Przycisk pobierz prawdopodobnie dotyczy internetowej playlisty, która umożliwia słuchania radia przez dany program do odtwarzania muzyki na komputerze, nie umożliwia jednak słuchania jej po odłączeniu internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro możesz przesłuchiwać po odłączeniu się od sieci, to utwór jest w cache przeglądarki, czyli de facto na dysku. Oznacza to, że jest ściągnięty. Zresztą tak właśnie jest z większością tego typu utworów.

Bystry właściciel utworu, gdy nie chce, aby ktoś mógł używać piosenki niezależnie, będzie ją udostępniał w kawałkach, łączonych w całość odpowiednim skryptem, który jest częścią strony i potrafi być zaszyfrowany. Te kawałki utworu też często bywają szyfrowane.

W takim wypadku możesz sobie od razu darować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...