Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grang

Rozwiązany: Dysk zewnętrzny z MAC nie działa na WIN7

Polecane posty

Witam, mam mały probłem: kolega ma dysk zewnętrzny Seagate FreeAgent Go FW 320GB, pożyczyłem go od niego i na windows 7 nie rozpoznaje dysku. On ma iMAC'a ale kożysta z zainstalowanym na nim windowsie 7 i wszystko chodzi gładko u niego. Próbowałem z różnymi sterwonikami, ale nic. Myślałem, że to z powodu tego, że dysk jest robiony pod MAC ale nie wiem czy jest to prawda. Według mnie dysk powinien chodzić na windowsie tak samo jak na MACu Poprosiłem go o formata tego dysku. Po sformatowaniu dysku w formacie ntfs dalej nie działa... :/ Może któś wie o co może chodzić, co tu jest felerne, nawet google nie ma na to odpowiedzi (szukałem kilka godzin i nie potrafiłem znaleźć przyczyny). Będe wdzięczny za każde info w tej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe choć z taką specyfikacją nigdy by mi do głowy coś takiego nie wpadło : zasilacz to tracens radix v- 700, płyta Asrock P67 pro3, karta graf. GeForce GTX560 a procek intel core i5 2500K. Dysk podpinałem do USB z obudowy, nie wiem czy to coś zmieni a teraz pisze to troche na szybko to nie mam zbytnio czasu szperać w tyle komputera, choć i tak te wszystkie USB przecież pod jedną płyte podpinane są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...