Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aust

Katastrofa Grafiki

Polecane posty

Witam, już kiedyś zgłaszałem podobny problem i udało się go naprawić, ale obecnie znów nie działa a reinstalacja sterowników i odkurzanie kompa nic nie daje a jest coraz gorzej :\

Mój sprzęt to:

Windows 7 Home Premium Home Edition, Service Pack 1

Typ procesora Intel Pentium III Xeon, 3000 MHz (7 x 429)

Pamięć fizyczna 3328 MB (4GB ale 32 bit Windows widzi tylko 3,25)

Karta wideo NVIDIA GeForce GTX 280 (Która pracuje na podwyższonej temperaturze pracy, normalnie działa gdzieś do 105°C)

Karta dźwiękowa Creative SB X-Fi [NoDB]

i chyba na razie starczy, jak coś jeszcze będzie potrzebne to dopisze.

Zacznę może od początku żeby opisać swój problem:

Uruchamiam komputer wszystko ładnie się włącza, potem uruchamiam grę/FurMark'a grafika grzeje się do 75/85°C i wywala błąd u mnie nazwany "LiveKernelEvent" była też jakaś informacja o tym że moja karta nie nadążą przetwarzać przesyłanych jej danych (teraz nie mogę tego błędu znaleźć :\) Restart nic nie daje komp się wywala, jedynym wyjściem jest wyłączenie sprzętu na twardo (przytrzymując przycisk power), odłączenie zasilania przełącznikiem przy zasilaczu na ok 10s i ponowne uruchomienie komputera, a najdziwniejsze jest to że po takiej operacji jeżeli w miarę bez ociągania uruchomię grę/FurMark'a to może już tak działać chociażby cały dzień, problem pojawia się znowu gdy grafika się schłodzi i tak w kółko.

Wiem że na forum jest wiele bardzo podobnych tematów, ale ile kroć w coś wchodzę to są tam jakieś drobne odstępstwa od mojego problemu a nie chciał bym nic dodatkowego sugerować.

Jeżeli ktoś wie jak naprawić problem, zdiagnozować go lub chociaż ustalić czy problem jest na grafice, w sterowniku czy np. na płycie głównej to prosił bym o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamiast pożyczać kartę mogę spróbować zamontować moją na innym komputerze czy raczej to się nie uda, bo nie bardzo mogę znaleźć kogoś kto by mi pożyczył do testów, ale za to znalazłem jedną osobę która użyczyła by mi swój komputer który posiada wbudowaną kartę :\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...