Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Merlinek

GTX 560 - Czarny ekran przed filmikami, dziwne kolory

Polecane posty

Witam!

Zakupiłem dzisiaj nową karte Gainward GTX 560 1gb. Po formacie wszystko niby dziala ok , jednak są małe niedogodności.

#1 Kolor czarny i ogólnie niektóre kolory są takie jakby wyblakłe. Czarny z tej samej tapety , którą miałem na ATI Radeon HD5770 wygląda jak szary.

#2 Przed każdym włączeniem/wyłączeniem filmiku na YT, streamu czy czegoś takiego pojawia się i znika czarny ekran.

#3 Czasami jest ścina całego kompa, jakby nic nie działało, po czym wszystko się odcina.

Specyfikacja kompa:

Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

Gainward Nvidia GTX 560 1gb

MSI 870-C45 /AMD870/

AMD Athlon II X4 635 /2.9GHz, 2MB, 95W, BOX, AM3/

Thermaltake V4 okno

Fortron FSP460-60GHN 460W

Dodam, że temperatury są w porządku. Jestem troche zażenowany, gdyż z każdą moją kartą nVidi coś było nie tak. Radeona miałem ponad rok i praktycznie działał bez żadnych problemów, a tu proszę.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

EDIT:

Generalnie klikam cokolwiek i czasem jest brak odpowiedzi po czym po 20 sekundach program znowu dziala i tak w kółko: mozilla, skype, xfire... Generalnie fajnie, pozdrawiam 3 karte nVidi którą mam i będzie to ostatnia smile_prosty.gif Temperatury ok i po roku uzytkowania kompa bez problemow , po jednym dniu mam ich multum.. Swoją drogą wykrywa mi w personalizacji 2 monitory, ustawiłem ze obraz wyswietla tylko na 1 (mam jeden). Czy moga byc mniejsze osiagi zwiazane z tym ze dziala jakby na 2 monitorach? mam 24 cale tongue_prosty.gif

haha teraz to:

Sterownik ekranu NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 296.10 przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...