Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sqr90

Zasilacz I-box 350W

Polecane posty

Witam. Własnie kupiłem nowy komputer (Intel g530 , płyta główna Gigabyte H61M-D2-B3 , 4gb ram goodram). I chciałem to włożyc do starej obudowy z zasilaczem.

I chodzi właśnie o ten zasilacz. Słyszalem że I-boxy to parchy i zastanawiam się czy on nie może mi przypadkiem spalić nowego sprzętu. Ogólnie nigdy nie mialem z nim problemu stabilnie pracowal itp. Ogólnie mam raczej z nim pozytywne wspomnienia. Tylko on ma już około 5 lat. Czy powinienem go zmienić? Przyzna że nie chcialbym bo z kasa krucho a to byłaby kolejna stówa...

PS. Nie zamierzam nic podkręcać wszystko standard, raczej nie będzie karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam zasilacz, pracował też z pięć lat (komp nie działał zbyt stabilnie, ale i tak miałem już nowego, a starego komputera używałem sporadycznie, więc Ibox'a nie wymieniłem), no i niestety, w końcu wystrzelił (i to dość efektownie), zabierając ze sobą płytę główną.

Zatem, nikomu nie radzę używania tego zasilacza. Nowy, jest niebezpieczny, a stary tym bardziej (o innych problemach, które może powodować - nie wspomnę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...