Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M44ster

Reinstalacja jednego z systemów

Polecane posty

Witam:). Posiadam dwa windowsy , a mianowicie xp home premium 32 bit oraz win7 home premium 64 bit . Posiadam problem dotyczący karty graficznej .. z tego co się dowiedziałem pomóc może mi format systemu . Jednak od mojej karty wymagam wysiłku tylko na win7 , który chciałbym reinstalować.. Jak to zrobić zostawiając windows xp w spokoju? Da się to zrobić będąc w win xp czy należy popracować w BIOSie? Najbardziej ucieszyła by mnie wypowiedź wyrażona w punktach . Coś w stylu tutorialu ;). Z góry dziękuję za wszelkie starania i pomoc:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba systemy są na osobnych partycjach, więc nie powinno być problemu. Wsadzasz płytkę instalacyjną z Win7 do napędu i uruchamiasz z niej system - najczęściej wymaga to wciśnięcia F8 zaraz po wstaniu komputera. Instalujesz system od nowa postępując zgodnie z instrukcjami na ekranie. Przy wyborze partycji zaznaczasz tą, na której masz Win7 zainstalowany i każesz ją sformatować - poniżej okienka wyboru partycji powinno być 'Więcej', po kliknięciu którego pokaże się opcja 'Sformatuj' albo coś w ten deseń. Potem już tylko Dalej i system powinien się zainstalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...