Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubadrago

Lexmark, którego nie moge właczyć xD

Polecane posty

Co do problemu to chyba tyle(jakby co "urządzenie"(wielofunkcyjne) ma juz swoje lata(jakoś 4-6 lat)) ;P, a tak przy okazji jąką drukarkę mógłbym kupić nową (oczywiscie ze skanerem, kopiarką(kolor i czarno-biały))? Najlepiej żeby z jakiegoś sklepu ktory jest niedaleko, np. Ikea,Empik,Tesco czy co tam jeszcze, lub jak ktoś wie co to jest, to w Wiktorii w Wałbrzychu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy...mleko? xD

Zgaduje że najbliżej będzie do sklepu co będzie kosztować pewnie i powiedzą że cośtam i trzeba będzie zapłacić, a drukarka i tak nie działała super więc juz wole kupic nową.

Jeśli che kupić nową drukarkę to mogę to ciągnąć jeszcze w tym temacie czy otworzyć nowy?

EDIT:

Co do nowego tematu, to prosiłbym o podanie działu, w którym takowy(tak uzyłem słowa dla zaawansowanych i mam nadzieje że poprawnie ;p) założyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj moderatorów ale temat zakupów jest tutaj: http://forum.cdaction.pl/Wzorcowe-tematy-d...sci-t81105.html

Co drukarki w temacie - prosty miernik mozna dostać za kilkadziesiąt złotych. Co do opłacalności naprawy - to już zależy od tego ile kosztowała i jakiego rodzaju jest usterka. Trudno mi powiedzieć czy to się oplaci czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...