Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Felo0000

Windows nie wykrywa karty sieciowej

Polecane posty

Witam. Mój problem rysuje się tak: otóż gdy wczoraj sidziałem na kompie, wszystko było sprawne. Gdy dziś go włączyłem za cholere nie mógł mi się połączyć z siecią wifi. Problem w tym że nawet tej sieci nie szukał. Nie było żadnej dostępne. Gdy wszedłem do sterownika karty sieciowej również spotkał mnie zawód, gdyż program powiedział mi, że cytuje "Edimax Wireles LAN Card not exist". Zdziwiłem się tym bo diodka na karcie świeciła (świeciła non stop a nie mrugała jak zawsze), wiec spróbowałem wypiąć antene i wpiąć ją spowrotem. Winda nie pokazała żadnej informacji o nowym sprzęcie itd. Gdy wszedłem w zmiany ustawienia karty sieciowej również się zdziwiłem, ponieważ zamiast zwyczajowego Edmiaxa zobaczyłem jakiegoś Realteka RLT cośtam dalej. Podejrzewam, że to zintegrowana z płytą główną karta, jednak jak zmienić ją na moją starą karte USB?? próbowałem wszelkich metod dodawania i usuwania sprzętu, i problem polega na tym że komputer po prostu tej (i innej bo też sprawdzałem) karty wifi po prostu nie widzi, i narazie musze siedzieć na kablu co jest dość uciążliwe :/ Jak temu zaradzić? prosze o szybką odp.

Dodam że system to Win7 64-bit, płyta gł. to Foxconn g31-m (chyba coś takiego) a karty wifi mam dwie i nie widzi żadnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...