Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzyptus

Program do pobierania muzyki

Polecane posty

eMule jest jak najbardziej legalny, dopiero ściąganie za jego pomocą plików, do których nie mamy prawa (ogólnie mówiąc bo w przypadku oprogramowania to trochę bardziej skomplikowane) jest łamaniem prawa. A co jak ktoś chce pobrać plik trudny do zdobycia, np: nierozwijaną specjalistyczną dystrybucję Linuxa, która jest niehostowana a linki do pobierania dawno wygasły? Ogólnie polecam eMule, szczególnie do sieci korzystania z sieci Kademila, uTorrent, jeżeli chcesz korzystać z sieci Torrent, Uniwersal Share Downloader jak chodzi o Rapidshare i podobne serwisy i GetRight (niestety płatny) jako menadżer pobierania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam swoje 2 grosze i jeśli chodzi o menadżery pobierania dla takich serwisów jak Rapidshare, to polecę od siebie darmowego jDownloadera. Działa z większością stron tego typu, sprawdza automatycznie czy dane linki są online. Pamiętam, że kiedyś miał jakiś skrypt, który pozwalał programowi automatycznie wprowadzać kod reCAPTCHA, ale nie jestem pewien czy dalej jest to obsługiwane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ściąganie z YT... Raz, że to nie jest chyba legalne (rozmawiano tutaj nawet o tym ostatnio, jeśli mnie pamięć nie myli), a dwa, że YT ma co najwyżej 128 kbps, i to na wyższych rozdzielczościach. Nie polecałbym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest legalne, bo niektórych filmików nie da się ściągnąć, ze względu na usługę VEVO (czy jak to się zwało), która blokuje pobieranie. Gdyby YT nie chciało, żeby ludzie zasysali muzykę z programów typu VDownloader już dawno by to zrobiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...