Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 04/2012

Polecane posty

Zaczniemy od czegoś prostego.

Oto zagadka

1 CMQPSYYBAC

2 HOMAMVTOTE

3 VTOTEZZLQA

4 ZLOPAPSPAB

5 VVTRAIILER

6 LKCEWOHGMK

7 QQSXAGAPPK

8 KOLBBUVAUX

9 PTYVVPQLAM

10 HMMACITGJL

Proszę o uzasadnione odpowiedzi. Bez strzelania, pisania bez celu, proszenia o pomoc itd.

Uznaję tylko odpowiedź z pełnym tytułem i uzasadnieniem jak do niej doszliśmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy z drugim przeciekiem. Trudniejszym, bo z kombinowaniem. Choć łatwiejszym, bo wykorzystałem parę sztuczek z moich dawniejszych przecieków, więc jak ktoś bawi się z nami od pewnego czasu to wyłapie je.

Poniżej widać 10 obrazków.

post-13-1331115101_thumb.jpgpost-13-1331115107_thumb.jpgpost-13-1331115112_thumb.jpg

post-13-1331115117_thumb.jpgpost-13-1331115122_thumb.jpgpost-13-1331115127_thumb.jpg

post-13-1331115132_thumb.jpgpost-13-1331115136_thumb.jpgpost-13-1331115140_thumb.jpg

post-13-1331115145_thumb.jpg

A podpowiedzią do tej zagadki jest przyszły numer.

Oczywiście proszę bez strzelania. Odpowiedź powinna być z uzasadnieniem. Maile bez sensu, ze spamem, prośbami o pomoc, strzelaniem tytułami, źle naprowadzające i inne niepotrzebne będą usuwane. A jak ktoś będzie zbyt natrętny to zaliczy ostrzeżenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem mamy:

- Assassin's Creed

- Batman: Arkham Asylum

- Mass Effect (ciężko mi rozróżnić, która to część ;p)

- Wiedźmina

- Mafię II

- GRID (? - tutaj nie mam pewności)

- Deus Ex: Human Revolution

- Dead Island

- Alice: Madness Returns

- Call of Duty: Modern Warfare 2/3 (znów nie mam pewności ;p)

Nadchodzący numer to 202. 2-0-2. Wydaje mi się, że o taką podpowiedź chodzi, ale nie wiem czy dwójki z numery mają wskazywać, że pełniak będzie sequelem jednej z gier tutaj czy trzeba spojrzeć na coś innego ;) Przykładowo jakie gatunki są reprezentowane - cRPG to ME, Wiedźmin i DE: HR (co daje trzy). Są dwie gry action-adventure (jeśli Gacka i Altaira dobrze zaszufladkowałem :happy:) albo trzy jeżeli wliczymy też do tego Mafię II. Jedna ścigałka, jeden FPS, dwa.... yyy, horror slashery? Jeżeli slasherem można określić przygody Alicji aczkolwiek nie grałem to nie wiem.

Na chwilę obecną tyle z moich przemyśleń ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...