Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szaman1701

Problem z generowanies seriali

Polecane posty

Ten temat juz byl poruszany, ale szanowny administrator postanowił go zamknąć a administracja najwyraxniej sie na mnie wypieła. Problem wygląda następująco, za każdym razem jak w cd-action jest gra z trybem sieciowym, czytelnik jest odsyłany nastronę any wygenerować sobie klucz sieciowy, problem polega na tym, że ten generator nie uznaje mojego IP i wyświetla mi komunikat:

This service is only available for Polish users. Sorry.

Jeżeli uważasz, że powinieneś dostać numer, pomimo odrzucenia przez automat lub masz problemy z uzyskaniem numeru w systemie automatycznym, zaloguj się na naszym forum i napisz prywatną wiadomość do użytkownika seriale (odbiorca tej wiadomości odpowie najszybciej jak to będzie możliwe, ale może to potrwać do kilkunastu godzin, zwłaszcza w czasie dni wolnych od pracy).

Próbowałem pisac do administracji ale jedyne co dostałem to zapewnienie, że pracują nad problemem i że powininem skorzystać z serwera proxy. Problem pojawił się taki, że nigdzie nie mogłem znaleść działającego serwera(tak adresów było dużo, ale żaden mi nie działał) a z kolei bramki proxy...no cóż połowa nie dała mi się zalogowac na strone, a te co dały generowały błąd podczas generowania klucza do gry.

Podjąłem nawet takie kroki jak kontakt z moim dostawcą inetrnrtu, gdzie ten stwierdził, że adres napewno jest polski, a jeżeli strona(nie podałem nazwy jaka) uważa inaczej, znaczy się, że ma przestarzałą bazę danych IP.

Czy ktos może mi pomóc?

I tak na zakończenie odpowiedź uzytkownika seriale, na moją prośbę o klucze do gier z ostatniego CDA:

Klucze można pobrać samodzielnie ze strony:

http://www.cdaction.pl/seriale/

No Comment.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem leży po stronie serwera. Najwidoczniej odrzuca on połączenia z sieci typu Vectra i innych osiedlówek. Tak jak już kiedyś pisałem, problemu nie naprawisz tutaj na forum. Czemu ? Kilka zdań wcześniej napisałem, że problem jest po stronie serwera. Czemu administratorzy CD-A jeszcze tego nie naprawili ? Serwery są interii więc trzeba czekać na ich ruch. Zostaje proxy czy zestawienie tunelu ssh z polskiego shella.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ludzie, którzy opisywali ten problem najczęściej są użytkownikami Aster, Vectra, UPC....

Czyli głównych dostawców internetu w polsce(a jezeli nie to przynajmniej w warszawie), co swiadzczy tylko o:

A: Problem nie jest nowy i jakis niezwykły.

B: Dotąd nie pokwapił się z jego rozwiązaniem.

C: (Hipoteza własna) Osoby albo o nim nie pisały albo były zbywane lub olewane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A: Problem nie jest nowy i jakis niezwykły.

Problem jest dość świeży. Ludzie poczęli go zgłaszać ~2 miesiące temu (przynajmniej o takim okresie czasowym wiem).

B: Dotąd nie pokwapił się z jego rozwiązaniem.

Tego nie wiemy. Zostaje dręczyć usera seriale ew. Ghosta.

C: (Hipoteza własna) Osoby albo o nim nie pisały albo były zbywane lub olewane.

Tak jak już napisałem. Poruszanie go w tym dziale, gdzie administratorzy nie zaglądają w ogóle (ew. niezwykle rzadko) nie da nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dręczenie ghosta nic niestety nie dało, zostałem odesłany ze stwierdzeniem, ze kiedys się tym zajma, ale maja wazniejsze sprawy na głowie.

A co do pisania na tym forum, no cóż, na żadnym innym dotyczącym strony czy działania forum się nie dało, bo nie mam uprawnień do zakładania tematu. Próbowałem.

PS. Zero zainteresowania widzę, jeszcze troche i znowu zamkna mi temat :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystanie z proxy jest w miare proste, a raczej było, z tego co pamietam ustawiało się to odpowiednio w przeglądarce, ale znalezienie takiego, w miare dobrego, polskiego serwera, to dopiero jest cioś. Co do shella, to nic nie moge powiedziec bo nie za bardzo wiem co to jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Konto Shell<< to tak na uzupełnienie wiedzy. Ogólnie konta shell są dostępne najczęściej za opłatą (w Polsce można znaleźć za 6.15 zł za dożywotnie korzystanie). Można tez zdobyć się na szukanie darmowych kont, lecz jest to niezwykle trudne. Jeśli macie takie konto wtedy możecie zestawić tunel ssh.

Co do proxy. Trzeba szukać, wiele serwerów jest nieaktywnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie. Co by wam uprościć życie. Jeśli chcecie mieć darmowe konto shell (na polskim serwerze):

1. Ściągacie putty i czytacie instrukcje jak łączyć się z kontami shell (ogólnie połączenie ssh).

2. Łączycie się z takimi danymi:

Host: shellmix.com
Login: newuser
Passwd: newuser
Port: 30

3. Po otwarciu połączenia odczekujecie chwilę i i będą zadawane pytania do rejestracji. W pewnym momencie spyta o kraj, wybierzcie PL.

4. Po rejestracji macie już swoje darmowe konto shell, z którego możecie korzystać. (Port przez, który łączycie się już po rejestracji to 22.

5. Teraz czytacie o tunelowaniu w putty. Dane do zestawienia tunelu:

Host: tunnel.shellmix.com
IP: 79.133.201.84
Port: 22
User i Passwd: takie_jak_przy_rejestracji

6. Skonfigurujcie przeglądarkę dla tunelu - w Firefoxie wystarczy FoxyProxy z ustawieniami:

Serwer lub adres IP: 127.0.0.1
Port: 8080
ProxySOCKS (włączone)
SOCKSv5 (włączone)

7. Możecie już pobierać klucze.

Info: Shell oparty na FreeBSD 64bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo, dzisiaj spróbuję. Myśle, że to rozwiąże wszystkie moje problemy(a przynajmniej mam taka nadzieję)

Dzieki działa super ^__^ a tak dla innych, konfigurowałem połączenie uzywając tego poradnika: http://www.en3o.pl/linux/tunelowanie-http-...sh-putty-3.html

Enjoy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...