Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kreHa

Bluescreen po wymianie dysku

Polecane posty

Witam

Jestem świezo po wymianie dysku - wszystko hula jak należy. Jednak gdy odpale więcej programów na raz - czasem wystarczy gra i przegladarka w tle pojawia sie blue screen i nastepuje restart komputera.

Co moze byc tego przyczyną??

Z góry dziekuje za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk wygląda w porządku. Podaj może treść bluescreena. Sprawdź też temperatury komputera w spoczynku i pod obciążeniem (np. programem HWmonitor). Nie zaszkodzi też poznać specyfikację komputera.

Tak nawiasem mówiąc, to inwestycji w dysk z serii Green (WD5000AZRX) bym nie nazwał zbyt dobrą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok po przerwie znów pojawił sie bluescreen

zrobiłem zdjecie telefonem po czy mokazało sie że nie mogę przerzucić tego zdjecia na komputer więc napisze tu treść bs

pojawił sie problem i system windows zostanie zamkniety w celu unikniecia uszkodzenia

wydaje sieże przyczyna problemu jest plik nv4_disp

Jeśli pierwszy raz widzisz ten ekran to zrestartuj komputer jesli nie to podejmij nastepujące kroki:

Sterownik urzadzenia został zablokowany prze nieskończona "pętlę"(chyba). Zazwyczaj wskazuje to na problem z samym urzadzeniem lub ze sterownikiem urzadzenia niewłaściwie programujacym sprzet

skontaktuj sie z dostawca urzadzeń w sprawie aktualizacji sterownika

informacje techiniczne

---STOP: 0x000000EA (0x89a1c020, 0x89c982c0, 0x884e7cbc, 0x00000001)

nv4_disp

rozpoczynanie zrzucania fizycznej pamięci

Zrzut pamieci został zakończony

w sprawie dalszej pomocy skontaktuj sie z administratorem systemu lu obsługa tech

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...