Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nick Wazalski

Problemy z włączaniem Windows Vista Home Premium

Polecane posty

Otóż od pewnego czasu mam problem z włączaniem komputera. Na początku, zaraz po Vistowym "Zapraszam!" pojawiał się czarny ekran i wskaźnik kursora. Myślałem, że po prostu jest jakiś błąd, więc postanowiłem zresetować komputer. Gdy zrobiło się to samo, zwątpiłem. Okazało się, że kombinacja ctrl+alt+del działa, więc uruchomiłem aplikację "explorer". I wtedy komputer uruchomił się normalnie. Następnym jednak razem, oprócz czarnego ekranu i wskaźnika, pojawił się jeszcze błąd "C:\Windows\Users\Nick Wazalski\Documents\winlogon jest nieprawidłową aplikacją System32." Co dziwniejsze, ta aplikacja miała 0 bajtów. Usunąłem ją i błąd przestał się pojawiać, ale zamiast tego pojawia się przy każdym włączeniu otwarte okno partycji C (systemowej). Nie mam pojęcia co zrobić, ale mimo to, jeśli nie włączę menedżera zadań i nie uruchomię "explorer", to system i tak się nie uruchomi. Co robić? Próbowałem przywracania systemu i różnych innych opcji, które oferuje płytowa Vista, lecz nic to nie dało, bo np. przywracanie jest z dnia, gdy błąd już występował. Co z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przeskanuj kompa programem Malwarebytes' Anti-Malware, pozwól mu naprawić co znajdzie, a powstały log wrzuć na forum.

2. Uruchom OTL, we wszystkich sekcjach zaznacz opcję użyj filtrowania i kliknij opcję Skanuj. Wrzuć obydwa powstałe logi na forum.

Dosyć powszechna ostatnio infekcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...