Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carl Gustav

Red Orchestra

Polecane posty

Do twarzy ci z warnem, DJ kolo ;)

I powiedzmy ze niewiele go dzieli od drugiego ode mnie - slee

Busio - kumpel grał dość dużo w RO pod koniec zeszłego roku, ale nie dał się naggadać na rejestrację na forum. Teraz ma maturę, gra w google.com najwyżej ;) Polecił mi jedną stronę: http://www.red.orchestra.pl/ , jeśli chodzi o przyłączenie się do społeczności graczy w RO. Jeśli ją już znałeś, wybacz. Powodzenia w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętni na rzeź ? :wink:

Jakby się udało zebrać ekipę to można wtedy pograć online, lub w swoim towarzystwie możemy się umawiać i hostować własne bitwy (piechota i b.pancerne).

Jednak bardziej mi zależy na znalezieniu ludzi do bitw pancernych, tak aby były pełne załogi i wtedy byśmy walczyli w drużynie.

Zainteresowani, niech piszą na GG: 3026781 (zawsze niewidoczny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ma jedną , dla mnie duuużą wadę , a mianowicie - brak celownika , ale jest jakaś łatka (chyba legalna ;P) poprawiająca to , celowniczek się pojawia . W ostateczności można przykleić kropkę na srodku monitora ;P . Pozdrawiam Slaughter :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie brak celownika, może jeszcze przydałby się hud pojemności magazynka ? - Red Orchestra, to realizm, to nie gra dla dzieci rodem jak z cod. Gra więcej wymaga, więcej też dostarcza wrażeń. Nie dziwię się, że u nas nikt w to nie gra. Masy preferują banalnego odgrzanego cod4. Ok...

Tak samo jest z innymi grami w stylu one-shot one kill, czy brak czegoś czy tego, ludzie pokolenie gier rodem Q3 minęło...deathmatch czy tdm, to już teraz przeżytek. Teraz robi sie ambitniejsze gry, z nastawieniem na współpracę zespołową, bardziej trudniejsze, obdarzone większym realizmem - przecież oto chodzi, nie mamy 1999 roku, wszystko idzie do przodu, styl gier online. Przez to gry więcej wymagają od graczy (nie tylko od strony sprzętowej), ale też i INTELEKTUALNEJ. Nie każdy widać nadąża, co niektórzy ludzie jednak preferują w grach prostotę i zabawę - może i oto chodzi, ale mi o coś innego i tu może nasze światopoglądy się rozdzielają i dlatego może są takie gry, gdzie tworzy się dla mas, a są też takie z większym horyzontem, dobrym tego przykładem jest Red Orchestra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie brak celownika, może jeszcze przydałby się hud pojemności magazynka ? - Red Orchestra, to realizm, to nie gra dla dzieci rodem jak z cod. Gra więcej wymaga, więcej też dostarcza wrażeń. Nie dziwię się, że u nas nikt w to nie gra. Masy preferują banalnego odgrzanego cod4. Ok...

Tak samo jest z innymi grami w stylu one-shot one kill, czy brak czegoś czy tego, ludzie pokolenie gier rodem Q3 minęło...deathmatch czy tdm, to już teraz przeżytek. Teraz robi sie ambitniejsze gry, z nastawieniem na współpracę zespołową, bardziej trudniejsze, obdarzone większym realizmem - przecież oto chodzi, nie mamy 1999 roku, wszystko idzie do przodu, styl gier online. Przez to gry więcej wymagają od graczy (nie tylko od strony sprzętowej), ale też i INTELEKTUALNEJ. Nie każdy widać nadąża, co niektórzy ludzie jednak preferują w grach prostotę i zabawę - może i oto chodzi, ale mi o coś innego i tu może nasze światopoglądy się rozdzielają i dlatego może są takie gry, gdzie tworzy się dla mas, a są też takie z większym horyzontem, dobrym tego przykładem jest Red Orchestra.

To tylko moja opinia , masz prawo się z nią nie zgadzać , ja chcę się przy grze rozerwać , odpocząć a nie ślęczeć 5 minut celując w przeciwnika. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko...są gry dla rozerwania, a są gry zrobione na poważnie, ja wolę tą drugą dziedzinę. Na ogół do wszystkiego podchodzę na poważnie i może dlatego cieszy mnie wygórowana poprzeczka i realizm ;)

Ponadto uwielbiam Wehrmacht&Kriegsmarine, ogólnie tematykę II Wojny Światowej i dla mnie to jest strzał w dziesiątke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RO to wypadiona gierka jak za taką cene ! Fajne mapki, mili ludzie ( brak ne0 ) i bardzo dobrze rozwinięty system dźwiękowy ;) Jeśli ktoś ma chęć pogrania ( można by zebrać większą ekipe ) to walcie na

gg: 8599554

xfire: sugs

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do 17. Dywizji Pancernej, w której w skład wchodzi:

- 39 Pułk Pancerny (Panzer-Regiment 39)

- 40 Pułk Grenadierów Pancernych (Panzer Grenadier Regiment 40)

Ogólnie poszukuje ludzi do mojej formacji (klanu jak kto woli).

Nastawiamy się ogólnie na bitwy pancerne, ale piechota do 40 pułku, też się przyda ;)

Chętnych zapraszam na forum: http://www.panzerdivision.pun.pl

(dział otwarty składa się tylko z jednego tematu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sam niedawno kupiłem gierkę. Gierka ekstra. Realizm, bitwy pancerne, bardzo realistyczne uwzględnienie kątów pod jakimi uderza pocisk w pancerz, zdarza się, że 2-3 lub więcej czołgów nie może sobie dać rady z jednym, ponieważ stoi pod takim kątem, że wszystko się odbija no ale doświadczeni czołgiści znają różne tricki.

Polecam gierkę wszystkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem filmiki na youtube i wg wygląda jak cod. ktoś tu wspomniał o braku celownika w brothers in arm tez masz :D

ale mniejsza o to właśnie dzięki takiemu zabiegowi gra ma swój klimat i może na początku jest to utrudnienie ale jak sie człowiek przyzwyczai to nie będzie mu to przeszkadzać.

A i na Allegro zobaczyłem tą grę za grosze :D więc kupić można i ma się przyzwoitą rozrywkę za nie wielkie pieniądze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam! Red Orchestra to wspaniała gierka, te efekty, realizm... Muah!

I Wreszcie - Nie ma wkurzającego celowniczka na środku ekranu! Teraz, aby trafić, cierpliwie celujesz we wroga za pomocą szczerbinki. Nie ma motywu rambo -> jeden nabój może zabić.

Efekty rozmycia przy strzałach, ogłuszenie rzy wybuchach... Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są na forum CDA grający w Red Orchestra to może zechcą wypowiedzieć swoje opinię na temat wychodzących modów? Niedawno była premiera Darknest Hor 3.0, a na wakacje zapowiadane jest Mare Nostrum 1.4. Żałuje jednak, że Carpathian Crosses upadło, w mojej opinii był najbardziej dopracowanym wizualnie modem, idealnie wpasowujący się tematykę oryginalnej gry. W poprzednich modach wymienionych przeze mnie twórcy zmieniając całkowicie teatr działań zobowiązali się do stworzenia prawie wszystkiego od nowa, i niestety niektóre elementy strasznie ze sobą kontrastują ? np.: ładne modele nowych pojazdów na powodujących ból oczy mapach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...