Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LARRY

Problem z Frapsem i Xfire na windows 7 64 bit.

Polecane posty

Zacznijmy od frapsa. A więc mam windows 7 64 bity i zainstalowaną gre Crysis, która jest w wersji 32 bit i 64 bit. Gdy uruchamiam wersję 32 bitową fraps działa normalnie ( pokazuje liczbe FPS-ów, da się robić fotki ). Jednak gdy uruchamiam wersję 64 bitową to nic się nie dzieje. To znaczy nie ma pokazanej liczby klatek i nie da sie robić fotek. Zupelnie w tej wersji frapsa nie wykrywa, całkowicie tak jkby go nie było. Czy ktoś może mi pomóc żeby działał również na 64 bitach?

Z xfire mam problem z tą samą grą jednak i w wersji 64 bitowej i 32 bitowej. W trakcie gry nie da się włączyć czatu, nie da się nagrac filmiku ani zrobić screena. Klikam kombinacje 2 klawiszy i zupełnie nic się nie dzieje. Czas nalicza normalnie ( xfire mam pod 64 bitową wersję crysisa ) Dodać mogę, że Crysisa jako jedyną grę musiałem wyszukiwać ręcznie :P Czy ktoś może mi pomóc? Próbowałem chyba wszystkiego, szukałem pomocy w google, jednak nic nie znalazłem. Bardzo proszę o pomoc osoby którę są bardziej kumate niż ja :):D

mimo braku pomocy - udało mi się naprawić. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...