Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zpox

problem z plikiem nv4_disp

Polecane posty

Kilka dni temu grając w S.T.A.L.K.E.R. cień czarnobyla komputer zawiesił się a chwilę później pojawił się bluescreen. próba uruchomienia komputera- włącza się do momentu kiedy powinien pojawić się napis "zapraszamy" a wtedy wrzuca znowu bluescreena. Powód błędu - plik nv4_disp. W trybie awaryjnym doczytałem się że jest to plik karty graficznej. spróbowałem odintalować sterownik ale reinstalacja sterowników z płyty lub z neta nic nie pomogła. próbowałem też przywracania systemu ale i to nie pomogło.

Windows XP profesional service pack 3

nvidia geforce 8500 gt

amd athlon II x3 455

2gb ram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karte moge sprawdzić ale narazie wolałbym sie z tym wstrzymać. zasilacz to lc power lc420h-12 a z problemami w obrazie kilka pikseli jest nie tak jak być powinno ale tylko podczas ładowania windowsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karte moge sprawdzić ale narazie wolałbym sie z tym wstrzymać.
Hm, a to dlaczego?

Całkiem możliwe, że karta padła i dlatego, w pierwszej kolejności trzeba ją sprawdzić.

zasilacz to lc power

lc420h-12

Nie jest to czarna lista, ale też, nie jest to nic specjalnego. "Prawdziwej mocy", ten zasilacz, zapewne ma dużo mniej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem zrób to, gdyż raczej wszystkie możliwości "softwarowe" wyczerpałeś (no, chyba że, jeszcze walnąłbyś formata - jednak nie wiem, czy to miałoby sens).

Poza tym, jeśliby karta okazała się sprawna, to szykuj się na dalsze podmianki (i to, być może bardziej kłopotliwe). :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...