Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Am96

Blueconnect - Co zrobić by złapać UMTS ?

Polecane posty

Witam.Od 3 lat posiadam bezprzewodowy internet Blueconnect.Internet ma sieć EDGE(100%) ,sieć UMTS jest dostępna 15 km od mojego miasta.Co mogę zrobić aby mieć sieć UMTS ? Czy jest taka możliwość?

Jeszcze jedno pytanie , chciałbym zrezygnować z tego operatora ,problemem jest to że do końca umowy mam jeszcze 1 rok . Czy wie ktoś jakie koszta wiążą się z zerwaniem umowy ?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w dziale Internet i Sieci. - politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz modem? Ma wejście anteny zewnętrznej? Wpisz w google "mapa BTS search" znajdź swoją miejscowość, może masz bliżej jakiś nadajnik T-mobile a na przyszłość będziesz wiedział jaki masz inne nadajniki. Jeśli masz złącze anteny zewnętrznej w modemie to potrzebna będzie Ci antena kierunkowa najlepiej o zysku 17dBi oraz jakieś 5m kabla i z anteną jak najwyżesz(im większa długość kabla tym większe straty). Antena Cybertech(linka wyślę na PW) oraz konektor do modemu.

Powiedz jakie masz wkoło siebie nadajniki oraz jaki masz modem.Bez anteny moim zdaniem się nieobejdzie,możesz jeszcze teraz zobaczyć wymusić na modemie 3G,ale tak jak pisałem antena!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...